Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила Сімейну кімнату у Рівненській обласній дитячій лікарні

Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила Сімейну кімнату у Рівненській обласній дитячій лікарні

Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні відкрила Сімейну кімнату у КП «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради. Це вже шоста Сімейна кімната в Україні, тож відтепер ще більше сімей зможуть бути поруч зі своїми важкохворими дітьми й отримувати підтримку та ресурси, коли їм так це потрібно. 

Сімейна кімната Рональда МакДональда – це комфортне місце у лікарні, розташоване недалеко від лікарняного ліжка дитини. Тут батьки та родичі маленьких пацієнтів можуть перепочити, поїсти, прийняти душ, випрати речі, переночувати, провести час разом із дитиною, поки вона лікується. 

У Рівненській обласній дитячій лікарні Сімейна кімната має розмір в 130 квадратних метрів, тут облаштовані вітальня, кухня, ігрова, пральня та окремі 3 спальні кімнати із санвузлами, де родини можуть мешкати днями і навіть місяцями. Ця програма є повністю безкоштовною для сімей та допомагає їм зменшити фінансове навантаження, коли лікування дитини проходить далеко від дому. 

Рівненська обласна дитяча лікарня – це багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад на 279 стаціонарних ліжок, найбільший дитячий медичний заклад області, який приймає 10 000 дітей на рік та робить 5 000 оперативних втручань. Містить консультативну поліклініку, 15 стаціонарних відділень, діагностичні підрозділи та спеціалізовані центри. Медики 23 спеціальностей надають допомогу в цій лікарні.

Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні створює та підтримує програми, які напряму поліпшують здоров’я та добробут дітей і їхніх родин і прагне бути каталізатором у розвитку сімейно орієнтованої медицини в країні. За весь час Фундація облаштувала та утримує 5 Сімейних кімнат в обласних дитячих лікарнях Сум, Вінниці, Харкова, Охматдит у Львові та національній лікарні Охматдит у Києві. За 5 років їх відвідали більше 100 тисяч разів.

Програма стала можливою завдяки підтримці партнерів. Сімейно орієнтований підхід є критично важливим під час лікування дітей в Україні. Фундація спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID Україна) ставить перед собою мету постійно збільшувати кількість програм, які допомагають втілювати сімейно орієнтований підхід в системі охорони здоров’я України.

Фінансову підтримку на будівництво та облаштування Сімейної кімнати у Рівне надала релігійна організація «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні».

Ми вдячні генеральному партнеру та партнеру-засновнику МакДональдз Україна. Також Фундація щиро вдячна партнерам, які надають нефінансову допомогу: BOSCH, ERGO, Jacobs Douwe Egberts Україна, RUTA, «Аляска», «Біосфера», «Реноме-Євробуд», «Хухтамакі».

Директорка Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні Галина Соловей зазначила:  «Згідно з численими дослідженнями, успіх лікування значною мірою залежить від підтримки рідних і близьких, особливо коли йдеться про дітей. Ми створюємо саме такі острівці затишку для дітей та їхніх родин, які допомагають батькам і дітям бути поруч в лікарнях. За нашими прогнозами Сімейну кімнату у Рівненській обласній дитячій лікарні сім’ї зможуть відвідувати щороку 10 000 разів».


Про Фундацію Дім Рональда Макдональда в Україні

Фундація Дім Рональда Макдональда — неприбуткова організація, що створює, знаходить і підтримує програми, які напряму поліпшують здоров’я та добробут дітей і їхніх родин. Глобальна мережа складається з більш ніж 260 філій у 62 країнах і регіонах і існує з 1974 року. Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні заснована в 2017 році та прагне бути каталізатором розвитку сімейно орієнтованого підходу в лікуванні дітей через програми, освіту й доступ до якісної медицини. Головна програма в Україні — Сімейні кімнати Рональда Макдональда, відкриті в 6 лікарнях, щоб батьки були поруч з дітьми під час лікування. З початком війни Фундація в Україні сфокусувалася на допомозі родинам і дитячим лікарням, що потерпають у цей важкий час. Для цього організація започаткувала програми Продуктові набори, Медичне обладнання, Гуманітарна допомога та надала підтримку більше ніж на 54 млн грн.

Офіційні постачальники послуг