Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

«Доступний роумінг» Vodafone тепер діє у 33 країнах

Vodafone Україна, що входить до складу NEQSOL Holding (Азербайджан), розширила географію послуги «Доступний роумінг». Словенія та Люксембург доповнили перелік країн, в яких діє безкоштовний пакет послуг зв’язку у роумінгу. З початку війни Vodafone вже надав безкоштовні послуги у роумінгу на 596 мільйонів гривень станом на 30.06.2022р.

Оновлений перелік країн, де клієнти Vodafone можуть користуватись безкоштовним пакетом послуг у роумінгу, сплачуючи лише свою звичайну українську абонплату, виглядає наступним чином: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, США, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Найбільше українських абонентів Vodafone наразі у Польщі. На другому місці – Німеччина, на третьому – Чехія. Четверта за кількістю українських роумерів країна – Італія, а завершує топ-5 Франція.

Послуга «Доступний роумінг» включає в себе 10ГБ інтернету, 300 хвилин: 250 вихідних хвилин для дзвінків на номери Vodafone Україна, 50 хвилин для дзвінків на інших українських операторів, в країні перебування, а також для вхідних дзвінків. У пакет також входить 100 SMS на всі напрямки.

Vodafone автоматично підключає послугу «Доступний роумінг» для абонентів передплати за умови підключеного пакета послуг за тарифом, а для контрактних абонентів – за умови сплаченого рахунку. Також послугу можна підключити самостійно один раз на місяць, набравши комбінацію *600*6#

Після того, як вичерпається пакет послуг, буде діяти базова тарифікація у роумінгу – інтернет 25 грн/100 МБ для передплати та контракту, 50 грн/200 МБ для бізнес абонентів, дзвінки від 15 грн/10 хв, SMS 1,5 грн/15 шт. Більш детально:  www.vodafone.ua/rouming-bazovi

Офіційні постачальники послуг