Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

«Домашній Інтернет» від Київстар – лідер ринку фіксованого інтернету України за кількістю підключених абонентів

Відповідно до звітності телеком-провайдерів, опублікованій на сайті НКРЗІ*, «Домашній Інтернет» від Київстар обирає найбільша кількість українців. 1,094 млн - саме стільки складає абонентська база фіксованого інтернету від Київстар станом на кінець 3 кв. 2020 року, а це 16% всього В2С-ринку України.

Зараз послуга доступна в 124 містах України, а мережа охоплює 42,5 тис багатоповерхових будинків з більш ніж 4,3 млн квартир. «Домашній Інтернет» від Київстар найбільш популярний у Дніпропетровській, Запорізькій і Житомирській областях. Серед мегаполісів його найчастіше обирають у Дніпрі та Львові.

«Ми дуже раді, що наш продукт показує стабільне зростання і все більше українців обирають «Домашній Інтернет» від Київстар. З початку 2020 року ми підключили послугу в 650 нових будинках, а сума інвестицій в розвиток і модернізацію мережі склала майже 100 млн грн», - прокоментував Сергій Сухорук, керівник департаменту фіксованого зв'язку Київстар.

«Домашній Інтернет» від Київстар був виведений на ринок у 2010 році. З 2016 були запущені тарифи «Все Разом», що стало вагомою перевагою «Домашнього Інтернету». Нагадаємо, що Київстар був першим, хто запустив на українському ринку таке конвергентне рішення, що включає в себе фіксований інтернет, мобільний зв'язок, телебачення і дозволяє економити на цих послугах до 50% їх вартості. Абонентська база клієнтів, які обрали цю послугу, становить 774 тис абонентів і щомісяця зростає.

Крім фіксованого зв'язку і тарифів «Все Разом», компанія також пропонує рішення для будинків і дач, де немає можливості провести дротовий інтернет - «Все Разом 4G»*, завдяки якому разом з пакетом мобільного зв'язку абонент отримує і домашній інтернет через технологію 4G без будь-яких обмежень за обсягом трафіку.

*згідно звітності телеком-провайдерів за 3 квартал 2020 року

**при наявності покриття 4G

Офіційні постачальники послуг