Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Дід Мороз отримав штучний інтелект

Напередодні Нового року абоненти Vodafone і Київстар зможуть зателефонувати  віртуальному Діду Морозу і загадати бажання на 2021 рік.

З 23 грудня 2020 р. до 1 січня 2021 р. включно всі абоненти Київстар і Vodafone можуть зателефонувати на короткий номер 2021, аби поспілкуватися з віртуальним Дідом Морозом по мобільному телефону та загадати бажання. Вартість розмови із Дідусем становить всього 0,50 грн. за всю розмову з урахуванням податків.

Віртуальний Дід Мороз – це розумний голосовий робот із великим словниковим запасом і природним голосом, що розуміє мову людини та зможе відповісти на всі запитання.  Поговорити з Дідусем зможуть як діти, так і дорослі, адже сценарій розмови залежить від віку співрозмовника. Під час спілкування Дід Мороз запитає у абонентів, як їх звуть, як вони поводилися у цьому році та що бажають загадати напередодні Нового року.

«Цьогоріч через пандемію до багатьох дітей Дід Мороз не прийде. Ми вирішили, що у малюків не можна забирати казку. Нехай вони матимуть можливість зателефонувати Дідові Морозу та поговорити з ним. Ми раді, що до цієї ідеї приєднався наш партнер – компанія Київстар. Сподіваємося на реакцію і від інших операторів зв'язку, адже для чудес не повинно бути кордонів і заборон», – зазначила начальник відділу зі зв'язків з громадськістю Vodafone Україна Вікторія Рубан.

«Ми в Київстар раді підтримати ініціативу, адже це ще одна можливість створити новорічний настрій абонентам», – підкреслила Анна Захараш, директор з корпоративних комунікацій Київстар.

Голосового робота створила компанія EVE.calls – експерт з розробки та впровадження штучного інтелекту в сфері бізнес-комунікацій. За словами розробників, віртуальний Дід Мороз дуже реалістичний і уважний до слів своїх співрозмовників.

«У дитинстві ми любили отримувати подарунки на Новий рік, часто загадували бажання і писали листи Діду Морозу. У багатьох з нас була мрія – особисто поспілкуватися з ним. І щоб допомогти батькам здійснити мрії своїх дітей, у нас з командою EVE.calls виникла ідея створити голосовий робот Діда Мороза. У складному для всіх 2020 році ми запустили цей проєкт, щоб подарувати дітям і їхнім батькам позитивні емоції, підняти настрій, дати можливість помріяти і загадати бажання на Новий рік. Дуже хочеться, щоб ця акція порадувала дітей та їх батьків», - розповів Олексій Скрипка, український ІТ-бізнесмен та засновник компанії EVE.calls.

Офіційні постачальники послуг