Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Держспецзвʼязку та Київстар співпрацюватимуть у сфері кіберзахисту

У лютому 2022 року Адміністрація Держспецзвʼязку та Київстар уклали меморандум про співпрацю. Мета взаємодії – підвищення рівня кіберзахисту, захисту об’єктів критичної інфраструктури та впровадження нових освітніх програм у цій сфері.

Одне із завдань Держспецзвʼязку – формування та реалізація державної політики у сфері кіберзахисту. Служба націлена на співпрацю не лише з державними органами, а й із представниками бізнесу.

“Об’єднання зусиль бізнесу і держави ключова складова у формуванні надійної системи кіберзахисту в Україні. Разом ми маємо напрацювати прозорі й зрозумілі правила з урахуванням найкращих європейських та світових практик, за якими працюватимуть і представники державних органів, і приватні компанії. Саме телекомунікаційні компанії серед перших готові змінюватися і будувати системи захисту. Держава має не лише здійснювати контролюючі функції, а й стати партнером та помічником. Лише так ми забезпечимо кіберзахист на рівні країни, бізнесу і кожного громадянина”,  – зазначив Голова Держспецзвʼязку Юрій Щиголь.

Київстар, як лідер ринку телекомунікацій, якого обрали більше 26 млн абонентів мобільного зв’язку в Україні та як соціально відповідальна компанія, піклується про захищеність та безперервність надання своїх послуг. Компанія вважає за мету підвищувати рівень обізнаності користувачів у кіберпросторі, співпрацюючи з правоохоронними органами та долучаючись до ініціатив держави.

“­­­­­­Питання кібербезперки є надзвичайно актуальним і потребує комплексного та виваженого підходу. Ми підтримуємо розвиток партнерства між державою та бізнесом, тому дієва співпраця з Держспецзвʼязку у сфері кіберзахисту та захисту об’єктів критичної інфраструктури – надзвичайно важлива для Київстар.  Переконаний, що лише через побудову такої взаємодії можливо ефективно протистояти сучасним викликам та загрозам у кіберпросторі”, – підкреслив президент Київстар Олександр Комаров.

Співпраця Держспецзвʼязку та Київстар зокрема передбачає:

  • проведення наукових досліджень з питань забезпечення кіберзахисту, розвитку та функціонування інформаційно-комунікаційних систем, захисту інформації та об’єктів критичної інфраструктури;
  • сприяння у створенні системи незалежних аудиторів інформаційної безпеки;
  • надання консультативно-методичної допомоги щодо оцінки стану захищеності, аудиту інформаційних ресурсів, оцінки компрометації та аналізу вразливостей ІТ-інфраструктури;
  • участь у створенні системи своєчасного виявлення, запобігання та нейтралізації кіберзагроз;
  • створення умов для розвитку сучасних технологій кіберзахисту та їх впровадження в Україні;
  • сприяння впровадженню в Україні міжнародних програм з питань кіберзахисту.

Окремо Держспецзвʼязку та Київстар докладатимуть зусиль для покращення рівня цифрової обізнаності та культури безпечного поводження в кіберпросторі громадян України.

Офіційні постачальники послуг