Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

«Делойт» в Україні отримав звання національної фірми року з податкового консультування у міжнародному рейтингу European Tax Awards

«Делойт» в Україні отримав звання національної фірми року з податкового консультування у міжнародному рейтингу European Tax Awards

Лондон, Великобританія, 21 травня 2020 – Авторитетний рейтинг European Tax Awards від міжнародного податкового видання International Tax Review (ITR) визнав компанію «Делойт» в Україні найкращою національною компанією, що надає професійні послуги в галузі оподаткування у 2020 році.

Основними критеріями відбору традиційно були масштаб угоди, цінність, складність, інноваційність та впливовість проєктів, виконаних у 2019 році.

Цього року в номінації National Tax Firm конкурс проводився у 30 юрисдикціях. В Україні «Делойт» отримав першість серед інших компаній. У портфелі «Делойт» в Україні повномасштабна податкова та юридична підтримка стартапів, що заходили на український ринок, підтримка оподаткування найбільшої в Україні M&A угоди за останні п’ять років, а також експертні кейси державного значення.

«Нам надзвичайно приємно отримати таку престижну нагороду. Це визнання наших експертів і справи, яку вони роблять. Наші спільні зусилля, знання та досвід дозволяють нам здійснювати вплив, що має значення та утримувати лідерську позицію на ринку у сфері податкового консультування. Ми також вдячні нашим клієнтам, які, довірившись нам, зробили неабиякий внесок у цю перемогу. Адже ми мали змогу проявити свої сильні сторони: широку експертизу, інноваційність, креативність у підходах, а також орієнтованість на цілі й потреби клієнтів, у тому числі в найскладніших ситуаціях», – коментує Олександр Черінько, партнер та керівник податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні».

Офіційні постачальники послуг