Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Corteva Agriscience звітує сильні результати першого кварталу 2021 року

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) (“Corteva” або “Компанія”) представила фінансові результати за три місяці, що закінчились 31 березня 2021 р.

 Огляд результатів першого кварталу 2021 року

Чисті продажі Прибуток від операційної діяльності (після оподаткування) Прибуток в розрахунку на акцію

ЗПБО

4.18 млрд дол. США 613 млн дол. США 0.81 дол. США

Зміна порівняно з  1 кв. 2020

+6% +118%

+125%

  Органічні продажі[1] Операційна EBITDA[1]

Операційний прибуток в розрахунку на акцію[1]

Не ЗПБО 4.20 млрд дол. США 904 млн дол. США

$0.79 дол. США

Зміна порівняно з  1 кв. 2020 +6% +14%

+34%

Основні події 1 кварталу 2021 року

  • Постійне проникнення нових продуктів у поєднанні зі сприятливими основними ринковими факторами в цілому сприяли зростанню обсягів та цін у всьому світі. У першому кварталі 2021 року чисті продажі та органічні1 продажі збільшились на 6% порівняно з попереднім роком. Компанія звітує про прибутки у більшості регіонів, позитивну динаміку очолює двозначне зростання у Латинській Америці.
  • Продаж нових та диференційованих продуктів сприяв зростанню обсягів та цін у напрямку засобів захисту рослин. Чисті продажі та органічні1 продажі зросли на 12%, причому двозначне зростання відбулося у кожному регіоні. Продаж нових продуктів у напрямку засобів захисту рослин збільшився на понад 120 млн дол. США порівняно з попереднім роком.
  • Чисті продажі насіння зросли на 2%, а органічні продажі1 - на 3% у річному обчисленні, що зумовлено продовженням проникнення нових продуктів та зростанням місцевих цін, що більш ніж компенсувало вплив сезонних термінів постачання насіння в Північній Америці[2].
  • Прибуток за ЗПБО та прибуток на акцію (EPS) від безперервної діяльності становили 613 млн дол. США та 0,81 дол. США за акцію за перший квартал 2021 р. відповідно.
  • Стабільне зростання цін та збільшення обсягів, що в сукупності перевищило зростання витрат, призвело до збільшення операційної EBITDA[1] на 14% до 904 млн дол. США проти того ж кварталу минулого року.
  • У першому кварталі відбулось збільшення ринкових витрат компанії, включаючи витрати на фрахт та логістику, а також на сировину. Ці виклики були частково компенсовані постійним виконанням компанією своїх програм підвищення продуктивності.
  • Загальні витрати на збут у відсотках до продажів покращились приблизно на 160 базисних пунктів.
  • Керівництво збільшило орієнтовні показники чистого обсягу продажів3 у 2021 році до діапазону від 14,6 до 14,8 млрд дол. США - і підтвердило орієнтовану операційну EBITDA[1] за весь 2021 рік в межах 2,4 млрд дол. США та 2,5 млрд дол. США.

1 кв. 2021 р. 1 кв. 2020 р.  % зміни

% органічної зміни 1

(Млн дол. США, якщо не зазначено інше)

     

 

Чисті продажі

4178 3956 6%

6%

Північна Америка

1743 1765 (1)%

(2)%

EMEA2

1602 1,467 9%

6%

Латинська Америка

518 434 19%

38%

Азійсько-Тихоокеанський регіон

315 290 9%

9%

[1] Органічні продажі, операційний прибуток на акцію та  операційна EBITDA не є показниками ЗПБО. Див. нижче. 2 Північна Америка визначена як США і Канада, ЕМЕА – Європа, Близький Схід, Африка, 3 Corteva не в змозі узгодити свої перспективні фінансові заходи, не пов'язані з ЗПБО з найпорівняннішими фінансовими заходами ЗПБО у США, оскільки вона не може передбачити з достатньою достовірністю вірогідність непідконтрольних їй елементів, таких як значні статті, без необґрунтованих зусиль.

Спираючись на імпульс наприкінці 2020 року, результати першого кварталу 2021 року відображають постійну потужну роботу наших глобальних команд. Corteva забезпечила збільшення продажів як в напрямку насіння, так і засобів захисту рослин, значне зростання операційної EBITDA1 та збільшення маржі. Ця ефективність демонструє попит на інноваційні та диференційовані технології, яки ми виводимо на ринок, та постійну ефективність управління витратами та продуктивністю, включаючи успішне управління витратами, що зумовлені зовнішніми викликами.

Результати першого кварталу ще раз демонструють нашу прихильність забезпечити цінність для наших акціонерів, що відображається у поверненні приблизно 450 мільйонів доларів у першому кварталі шляхом викупу акцій та дивідендів. Ми розраховуємо завершити більшість нашої програми викупу дозволених акцій на 1 мільярд доларів до кінця першої половини 2021 року.

Нас заохочує зміцнення потенціалу сільського господарства, при цьому ми зберігаємо спритність, враховуючи волатильність ринку через зміни темпів та шляху відновлення у світових економіках, включаючи зростання виробничих витрат. Ми уважно стежимо за цими факторами і продовжуємо зосереджуватись на стимулюванні зростання доходів, продовжуючи виконувати свої зобов'язання щодо збільшення продуктивності та маржі до кінця року",

 Джеймс К. Коллінз мол., головний виконавчий директор Corteva Agriscience

Новини компанії

Прискорення повернення капіталу акціонерам

Протягом першого кварталу компанія повернула акціонерам приблизно 450 млн дол. США у вигляді дивідендів та викупу акцій. Corteva продовжує прискореними темпами завершувати свою санкціоновану програму викупу акцій у 2021 році, причому більшість із них планується викупити в першій половині року.

Зміцнення позицій у високодохідному ринковому секторі біологічних препаратів

У першому кварталі компанія вжила заходів щодо зміцнення свого доступу та позицій у високомаржинальному ринковому секторі біологічних препаратів - і оголосила три нові угоди про співпрацю за цей період. Завдяки цьому розширеному доступу до технологій компанія прагне ще більше прискорити темпи інновацій Corteva та зміцнити існуючі лідерські позиції у цьому високовартістному секторі для задоволення зростаючого ринкового попиту на продукти з натуральним походженням. Разом із різноманітним та збалансованим портфелем нових та диференційованих технологій захисту рослин, таких як обмежені в пропозиції інсектициди Qalcova™ та Jemvelva™, а також фунгіцид Inatreq™, очікується, що ці угоди забезпечать додаткове портфоліо стійких рішень, щоб допомоги фермерам вирішувати актуальні проблеми захисту рослин.

Впровадження зобов’язань щодо сталого розвитку

У зв'язку зі своїми 10-річними цілями сталого розвитку, запровадженими в 2020 році, нещодавно компанія представила портфель послуг з вуглецю та екосистем, орієнтованого на вдосконалення процесу засвоєння вуглецю та створення додаткових рішень, що допоможуть фермерам збільшити прибутковість, одночасно забезпечуючи дбайливість до навколишнього середовища.

Підсумки сегменту засобів захисту рослин

Чисті продажі засобів захисту рослин в першому кварталі 2021 року склали 1,7 млрд дол. США, що на 12% більше порівняно з 1,5 млрд дол. США у першому кварталі 2020 р. Приріст зумовлений збільшенням обсягів та цін на 6% та сприятливим впливом валюти на 1%, що було частково знівельоване впливом від портфеля на 1% .

Приріст обсягів зумовлений великим попитом на нові продукти у всьому світі, включаючи гербіциди ArylexTM, EnlistTM та RinskorTM та інсектициди IsoclastTM та PyraxaltTM. Ці прирости обсягів були частково нівельовані приблизно 70 млн дол. США втрат, зумовленими рішенням компанії про відмову від продуктів-генериків з низькою маржою.

Місцеві ціни зросли через зростання в Латинській Америці в поєднанні зі сприятливим продуктовим міксом у всьому світі та стратегічним зростанням цін у Північній Америці. Сприятливий вплив валюти насамперед від євро з лишком компенсував несприятливий вплив бразильського реалу. Вплив на портфель був зумовлений попередніми продажами в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Операційний показник EBITDA у сегменті склав 321 млн дол. США у першому кварталі 2021 р., що на 35% більше порівняно з 238 млн дол. США у першому кварталі 2020 р. Приріст ціни та обсягів та поточні дії з управління витратами та продуктивністю більш ніж компенсували зростання виробничих витрат, включаючи витрати на сировину. Операційна маржа EBITDA у сегменті покращилася більш ніж на 300 базисних пунктів порівняно з попереднім роком.

1 кв. 2021 р. 1 кв. 2020 р. % зміни  % органічної зміни 1

(Млн дол. США, якщо не зазначено інше)

       

Північна Америка

533 475 12% 11%

EMEA2

655 586 12%

7%

Латинська Америка 244 218 12%

28%

Азійсько-Тихоокеанський регіон 254 222 14%

14%

Чисті продажі ЗЗР загалом у 1 кварталі $1,686 $1,501 12%

12%

Підсумки сегменту насіння

Чисті продажі насіння збільшилися на 2% порівняно з першим кварталом 2020 року. Прибуток був обумовлений зростанням місцевих цін на 2% та збільшенням обсягів на 1%, частково знівельованим впливом валюти на 1%.

Зростання цін відбулося завдяки рішучому впровадженню нової насіннєвої технології, включаючи цінову політику в країнах ЕМЕА та Латинській Америці, та зростанню ціни на кукурудзу на 2% у світі. Зростання обсягів було зумовлене рекордним обсягом кукурудзи та соняшнику в країнах Європи, Близького Сходу та Африки через зміну попиту споживачів, викликану місцевими проблемами постачання та раннім початком весни в поєднанні з високими продажами сафріни в Бразилії та раннім попитом в інших частинах Латинської Америки. Прибутки частково нівелювалися впливом сезонних термінів поставок у Північній Америці. Несприятливий вплив валюти, очолюваний бразильським реалом, частково компенсувався сприятливим впливом євро.

Операційний показник EBITDA у сегменті склав 617 млн дол. США у першому кварталі 2021 р., що на 6% більше порівняно з 581 млн дол. США у першому кварталі 2020 р. Цінова політика, зниження витрат на збут та постійні дії з управління витратами та продуктивністю більш ніж компенсували вищі витрати на виробництво через несприятливий урожай кукурудзи в Європі, більші транспортні витрати та несприятливий вплив валюти. Рівень операційної маржі EBITDA у сегменті покращився більш ніж на 100 базисних пунктів порівняно з періодом попереднього року.

1 кв. 2021 р.  1 кв. 2020 р.  % зміни  % органічної зміни 1

(Млн дол. США, якщо не зазначено інше)

       
 

Північна Америка

 

$1,210

 

$1,290

 

(6)%

 

(7)%

EMEA2

$947 $881 7%

5%

Латинська Америка $274 $216 27%

48%

Азійсько-Тихоокеанський регіон $61 $68 (10)%

(7)%

Чисті продажі насіння загалом у

1 кварталі

$2,492 $2,455 2%

3%

Прогнози

Компанія збільшила попередньо надані рекомендації щодо чистих продажів3 на весь 2021 рік, і тепер очікує чистого обсягу продажів в межах 14,6 до 14,8 млрд дол. США, що в середині періоду являє собою очікування зростання чистого продажу 3-4% за рік та зростання органічних продажів на 3% за рік. Corteva підтвердила свої попередні розрахунки щодо прибутків. Очікуваний показник EBITDA очікується в межах від 2,4 до 2,5 млрд дол. США, а діючий діапазон EPS становитиме від 1,85 до 1,95 дол. США за акцію. Corteva не в змозі узгодити свої перспективні фінансові заходи, не пов'язані з ЗПБО, з найпорівняннішими фінансовими заходами ЗПБО у США, оскільки вона не може передбачити з достатньою достовірністю вірогідність непідконтрольних їй елементів без необґрунтованих зусиль.

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua.

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

Застереження щодо тверджень прогнозного характеру

Даний прес-реліз містить твердження прогнозного характеру в значенні цього терміну, представленого в федеральних законах про цінні папери, в тому числі в розділі 21E Закону про цінні папери від 1934 року з внесеними в нього поправками та розділі 27А Закону про цінні папери від 1933 року з внесеними в нього поправками, які можуть бути ідентифіковані шляхом використання слів, таких як "плани", "очікує", "буде", "передбачає", "вірить", "має намір", "проекти", "цілі", "оцінки", або інші слова подібного значення. Усі заяви, що стосуються очікувань або прогнозів, щодо майбутнього, включаючи заяви про стратегію Corteva, щодо зростання, розробки продукту, регуляторного схвалення, ринкової позицію, очікуваної вигоди від нещодавніх придбань, термінів очікуваних вигод від реструктуризації, наслідків непередбачених обставин, екологічних питаннь, витрат та фінансових результатів, а також очікуваної вигоди від відокремлення Corteva від DowDuPont, є заявами прогнозного характеру.

Прогнозні заяви засновані на певних припущеннях і очікуваннях майбутніх подій, які можуть бути неточними або можуть не реалізуватися. Прогнозні заяви також включають ризики і невизначеності, на багато з яких Corteva не може вплинути. Незважаючи на те, що список представлених далі чинників, можна вважати репрезентативним, його все ж не слід розглядати як вичерпну заяву по всім потенційним ризикам і невизначеностям. Чинники, які не зазначені в списку, можуть представляти значні додаткові перешкоди для реалізації прогнозних заяв. Наслідки істотних відмінностей між фактично отриманими і передбачуваними в прогнозних заявах результатами можуть включати, зокрема, збої в роботі, операційні проблеми, фінансові збитки, юридичну відповідальність перед третіми особами та аналогічні ризики, кожний з яких може зробити істотний несприятливий вплив на бізнес, результати діяльності і фінансовий стан Corteva. До деяких важливих факторів, через які фактичні результати діяльності «Кортева» можуть істотно відрізнятися від прогнозованих в будь-яких прогнозних заявах, можна віднести наступні: (i) вплив конкуренції і консолідації в галузі, де «Кортева» здійснює свою діяльність; (ii) нездатність компанії успішно розробити і комерціалізувати безперервне постачання продукції на ринок; (iii) нездатність отримати або своєчасно продовжувати необхідні дозволи регулюючих органів для деяких продуктів Corteva; (iv) нездатність Corteva реалізувати свої права на інтелектуальну власність в примусовому порядку або захистити їх від вимог третіх осіб; (v) конкуренція з боку виробників генериків; (vi) залежність Corteva від третіх осіб щодо деяких видів сировини або отримання ліцензій та комерціалізації; (vii) витрати на дотримання нормативних вимог, що змінюються та наслідки фактичних або передбачуваних порушень природоохоронного законодавства або дозвільних вимог; (viii) вплив ступеню суспільного розуміння і визнання або передбачуваного суспільного визнання біотехнологій та інших сільськогосподарських продуктів Corteva; (ix) вплив змін у сільськогосподарській та супутній галузевій політиці держави і міжнародних організацій; (x) наслідки збоїв в ланцюжку поставок, в інформаційних технологіях або мережевих системах Corteva; (xi) створення конкурентом посередницької платформи для поширення продукції Corteva; (xii) вплив волатильності на витрати Corteva на закупівлю сировини; (xiii) нездатність залучити капітал через ринки капіталу або короткострокові позики на умовах, прийнятних для «Кортева»; (xiv) відмова клієнтів «Кортева» погасити свої борги перед компанією, включаючи програми фінансування клієнтів; (xv) нездатність реалізувати очікувані вигоди від внутрішніх реорганізацій, зроблених DowDuPont в зв'язку з відділенням Corteva; (xvi) нездатність отримати вигоду від істотної синергії витрат і ризиків, пов'язаних із зобов'язаннями по відшкодуванню зобов'язань, які перейшли від DuPont, в зв'язку з відділенням Corteva; (xvii) збільшення пенсійних та інших зобов'язань по фінансуванню пенсійних допомог; (xviii) дотримання природоохоронних законів і вимог і несприятливі судові рішення, винесені за результатами розглядів; (xix) ризики, пов'язані з глобальними операціями Corteva; (xx) вплив зміни клімату і непередбачуваних сезонних і погодних факторів; ([xi) вплив контрафактної продукції; ([xii) нездатність ефективно управляти придбаннями, відчуженнями, альянсами і іншими елементами портфелю; і (xxiii) ризики, пов'язані з припиненням застосування LIBOR.

Крім того, можуть існувати інші ризики і невизначеності, які Corteva на даному етапі не може визначити чи які, згідно з поточним баченням Corteva, не будуть чинити істотний вплив на її бізнес. У тих випадках, коли в будь-якій прогнозній заяві виражається очікування або переконання щодо майбутніх результатів або подій, таке очікування або переконання ґрунтується на поточних планах і очікуваннях керівництва Corteva, виражається сумлінно і вважається обґрунтованим, при цьому компанія не дає ніяких гарантій про те, що такі очікування або припущення будуть реалізовані, досягнуті або виконані. Corteva відмовляється і не бере на себе жодних зобов'язань по оновленню або перегляду будь-яких прогнозних заяв, якщо це не передбачено чинним законодавством. Деякі значні ризики і невизначеності, через які результати і події можуть істотно відрізнятися від передбачених прогнозними заявами, детально розглядаються в розділі «Фактори ризику» Додатки 99.1 Поправки № 4 до Заяви про реєстрацію компанії «Кортева» в Формі 10 і в квартальному звіті Corteva , складеному за формою 10-Q, за період, що закінчився 30 червня 2019 року, зі змінами, внесеними наступними звітами, складеними за формою 10-Q, і поточними звітами, складеними за формою 8-K.

Прогнозна фінансова інформація компанії Corteva, не перевірена аудитором

До цієї презентацію включена додаткова попередня фінансова інформація, що не пройшла аудиторську перевірку за перший квартал 2019 року і більш ранній період, яка повинна забезпечити найбільш значуще порівняння результатів діяльності. В даній презентації представлені прогнозні результати діяльності Corteva з урахуванням реалізації подій, які (1) безпосередньо пов'язані зі злиттям DuPont і Dow, операціями з погашення заборгованості в зв'язку з виплатою або ліквідацією частини існуючих боргових зобов'язань раніше створеної DuPont і з поділом і розподілом серед акціонерів DowDuPont, всіх звичайних акцій Corteva, які знаходяться в обігу; (2) фактично здійснюються і, (3) щодо прогнозних звітів про прибутки і збитки, імовірно, будуть чинити подальший вплив на консолідовані результати. Додаткову інформацію про зазначені вище транзакції можна знайти в Реєстраційній заяві Corteva, складеній за формою 10, поданій 6 травня 2019 року, яка розміщена в розділі для інвесторів на веб-сайті Corteva. Попередня фінансова звітність була підготовлена відповідно до статті 11 Правил Комісії з цінних паперів і бірж, що визначає форму і зміст фінансових звітів, представлена виключно в інформаційних цілях і не призначена для використання в якості інструменту, який дозволяє точно визначити результати тих чи інших операцій, якби зазначені вище події сталися в зазначені дати, або спрогнозувати результати діяльності за будь-який майбутній період або на будь-яку майбутню дату.

Правило G (Фінансові показники, розраховані без застосування ЗПБО)

Даний звіт про прибутки включає інформацію, яка не відповідає ЗПБО США, і використовує показники, не вживані в ЗПБО. До таких показників відносяться обсяг продажів органічної продукції, операційна EBITDA, прогнозна операційна EBITDA, операційна маржа EBITDA, прогнозна операційна маржа EBITDA, прибуток від основної діяльності в перерахунку на акцію, прогнозний прибуток від основної діяльності в перерахунку на акцію, базова ставка податку та прогнозна базова ставка податку. Керівництво вважає, що ці показники, які не використовуються в ЗПБО, найкраще відображають поточні результати діяльності компанії протягом зазначених періодів і надають більш актуальну і значиму інформацію для інвесторів, оскільки вони дають уявлення про поточні результати діяльності Компанії та більш оптимальні результати порівняння показників в річному обчисленні. Ці показники, які не використовуються в ЗПБО доповнюють інформацію, що підлягає розкриттю із застосуванням ЗПБО США, і не є показниками результатів діяльності компанії, альтернативними показникам по ЗПБО США. Крім того, такі показники, що не відповідають ЗПБО можуть відрізнятися від аналогічних показників, які надають або використовують інші компанії. Відповідність між зазначеними показниками, які не використовуються і використовуваними в ЗПБО США наведено у Вибірковій фінансовій інформації та показниках, які не застосовуються в ЗПБО, починаючи з 5 сторінки таблиць фінансової звітності. Зазначені не вживані в ЗПБО показники по I кварталу і попереднього року приводяться у відповідність з прогнозними фінансовими показниками, прийнятими в ЗПБО, які були розраховані і представлені відповідно до статті 11 Правил Комісії з цінних паперів і бірж, що визначає форму і зміст фінансових звітів. Див. Статтю 11 «Попередні зведені звіти по операціях», починаючи з 15 сторінки таблиць фінансової звітності.

Corteva не може привести у відповідність свої прогнозні фінансові показники, розраховані без застосування ЗПБО, з найбільш порівнюваними фінансовими показниками, розрахованими по ЗПБО США, оскільки вона не може спрогнозувати з достатнім ступенем впевненості елементи, які від неї не залежіть, такі як істотні позиції, не затрачаючи надмірних зусиль. Істотні позиції за представлені звітні періоди вказані на 8 сторінці таблиць фінансової звітності. Починаючи з 1 січня 2020 року компанія представить прискорену передплачену суму амортизації роялті в якості суттєвої статті. Прискорена передплачена амортизація роялті являє собою безготівковий платіж, пов'язаний з визнанням авансових платежів, зроблених Monsanto в зв'язку з невиключної ліцензією Компанії в Сполучених Штатах і Канаді за характеристики стійкості до гербіциду Monsanto Genuity® Roundup Ready 2 Yield® Roundup Ready2Xtend®, Очікується, що протягом п'ятирічного періоду розширення Enlist E3TM Corteva значно скоротить обсяги продуктів з ознаками стійкості до гербіцидів Roundup Ready 2 Yield® і Roundup Ready2Xtend®, які починаються часткою в 2021 році, з очікуваним мінімальним использовани ем цієї ознаки після завершення нарощування.

Обсяг продажів органічної продукції визначається такими показниками, як ціна і обсяг без урахування впливу коливань валюти і портфеля. Операційна EBITDA визначається як прибуток (тобто дохід від діяльності, що триває до вирахування податків) до нарахування відсотків, зносу, знецінення, позареалізаційних вигод, чистого прибутку і прибутку (збитків) від курсових різниць без урахування впливу істотних позицій (включаючи витрати на знецінення гудвілу). Позареалізаційні вигоди в чистому вираженні складаються з пенсійних та інших виплат, які виплачуються по закінченні трудової діяльності (OPEB), коригувань по податковим компенсаціям, відновленню навколишнього середовища і судовим витратам, пов'язаним з підприємствами та об'єктами, які перейшли від раніше існуючої компанії DuPont. Коригування податкових компенсацій проводяться за результатами змін залишків на компенсаційних рахунках, які утворюються в результаті застосування умов Угоди з питань оподаткування, укладеного між Corteva і Dow і (або) DuPont, які відображаються компанією як доходи або витрати до оподаткування. Операційна маржа EBITDA визначається як операційна EBITDA, розрахована як відсоток від чистої виручки. Прибуток від основного виду діяльності в перерахунку на одну акцію визначається як «прибуток на одну просту акцію від діяльності, що триває - розводнений», без урахування впливу істотних позицій після вирахування податків (включаючи надбавку на знецінення гудвілу), впливу позареалізаційних переваг в чистому обчисленні і впливу пов'язаних з нематеріальними активами витрат на амортизацію за вирахуванням податків, що існували на момент відділення від DowDuPont. Незважаючи на те, що зазначені вище показники не відповідають ЗПБО, не враховують амортизацію нематеріальних активів Компанії, керівництво вважає, що для інвесторів важливо розуміти, що такі нематеріальні активи сприяють створенню доходу. Амортизація нематеріальних активів, які відносяться до придбань минулого періоду, нараховується в наступних періодах до тих пір, поки такі нематеріальні активи не будуть повністю амортизовані. Будь-які майбутні придбання можуть призвести до амортизації додаткових нематеріальних активів. Базова податкова ставка визначається як діюча податкова ставка без урахування впливу прибутків (збитків) від курсових різниць, позареалізаційних переваг в чистому обчисленні, амортизації нематеріальних активів на момент відділення від DowDuPont і істотних позицій (включаючи витрати на знецінення гудвілу). Всі періоди I кварталу 2019 року і попередні періоди представлені в попередньому обчисленні, як зазначено в пункті «Прогнозна фінансова інформація компанії Corteva, що не перевірена аудитором».

TM ® SM Товарні знаки і знаки обслуговування Corteva Agriscience, її афілійованих осіб або відповідних власників. © 2020 Corteva.

Офіційні постачальники послуг