Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Corteva Agriscience впроваджує нові онлайн-інструменти для кращої підтримки фермерів

Corteva Agriscience впроваджує нові онлайн-інструменти для кращої підтримки фермерів

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience впроваджує нові онлайн-інструменти для забезпечення агрономічної підтримки сільгоспвиробників по всій території України максимально зручним їм способом. Це особливо важливо в умовах, коли через військові дії, повітряні тривоги чи складну логістику не завжди можливо відвідати господарство, не наражаючи на ризик співробітників чи клієнтів. Адже  безпека, підтримка фермерів та захист глобальної продовольчої безпеки залишаються головними пріоритетами діяльності Corteva в Україні.

Компанія запустила новий мобільний застосунок Corteva Україна, в якому об'єднала інформацію про продукти компанії – насіння, засоби захисту рослин, силосні інокулянти, доступні акційні пропозиції та новини, а також надає швидкий доступ до контактів із торговими агентами та офіційними дистрибуторами компанії Corteva. Застосунок доступний на платформі iOS та Android та після встановлення дозволяє мати доступ до усієї інформації в режимі офлайн, що зручно в умовах поля чи відсутності електроенергії.

На додаток до існуючого з 2021 року Viber каналу компанії цієї осені почав працювати Telegram канал Corteva АгроЕксперт, де фермери зможуть дізнатися, як краще підібрати відповідний препарат для захисту рослин, дослідити ситуацію на полях та отримати агрономічні рекомендації. Підписники каналу також отримуватимуть інформацію щодо властивостей гібридів портфелю компанії, а також новинок та акцій, які доступні покупцям сучасного насіння та засобів захисту Corteva.

Також, щоб допомогти фермерам підбирати гібриди соняшника, кукурудзи та ріпаку озимого, почав працювати Віртуальний агент Pioneer® в Viber, який після відповіді на декілька запитань дасть персоналізовані поради по гібридах, зважаючи на потреби господарства.

«Для ефективної роботи в умовах повномасштабної війни українські сільгоспвиробники потребують ще більш швидкого та полегшеного доступу до інформації. Нові цифрові інструменти Corteva націлені саме на те, щоб допомогти їм розібратися в складних питаннях та налаштувати операційну діяльність на полі таким чином, аби прогнозувати кращі результати та максимізувати продуктивність», – коментує  Олександра Бєлаш, керівник відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні. Раніше цього року компанія також реалізувала проєкт «Агропоради від Corteva» на власному Youtube-каналі, де у коротких відео-роликах експерти компанії надавали рекомендації щодо особливостей вирощування та захисту основних культур.

«Ми в Corteva прагнемо підтримувати українських фермерів в складних умовах передовими продуктами та зручним сервісом, які створюються у відповідності до етичних принципів та правильних цінностей, адже Corteva – чи не єдиний глобальний постачальник насіння та засобів захисту рослин, який відверто засуджує війну та припинив діяльність на російському ринку. Кожен може наблизити нашу перемогу, обираючи продукти тих, хто обирає Україну», – зазначила Олександра.


Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.corteva.com.ua

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

™ ® Торгові марки Corteva Agriscience та її афілійованих структур. ©2022 Corteva

Контакти:

Відділ корпоративних комунікацій - Центральна і Східна Європа

ceecom@corteva.com

099 0800216

Офіційні постачальники послуг