Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Corteva Agriscience допомогла облаштуватися на Львівщині постраждалим від війни українцям

За сприяння компанії НСОУ «Пласт» забезпечила всім необхідним 60 людей, які знайшли прихисток у Самборі

Щоб допомогти українцям, які були змушені змінити місце проживання у пошуках безпеки, рятуючись від повномасштабної війни, розв`язаною росією проти України, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант Національній скаутській організації «Пласт» у місті Самборі Львівської області.

В рамках ініціативи «Благоселя», яку самбірські пластуни розпочали з перших днів повномасштабної війни, допомогу за фінансування Corteva отримали 60 внутрішньо-переміщених українців, серед яких багато дітей та осіб з інвалідністю, які проживають в 11 прихистках на території Самбірського району. Людей забезпечили необхідною побутовою технікою та меблями, допомогли налагодити комфортне перебування у оселях – закупили обігрівачі, встановили нові вікна тощо. Також постраждалі отримали 100 продуктових наборів, 35 наборів побутової хімії та інші речі, необхідні для облаштування та створення гідних умов для проживання. Також, щоб надати дітям можливість навчатися, їм передали необхідне приладдя для шкільних та позашкільних занять.

«Львівщина була та залишається одним з напрямків, де розміщувалося багато людей, які рятувалися з охоплених війною регіонів. Пластуни з першого дня займалися допомогою людям, яким треба було облаштувати своє життя на новому місці. Але наша діяльність була б неможлива без допомоги такого відповідального бізнесу, як Corteva Agriscience, яка чи не єдина серед виробників насіння та засобів захисту рослин залишила ринки росії та білорусі та активно допомагає Україні. На думку нашої організації, яка завжди займалася вихованням патріотизму в молоді, така позиція є гідним прикладом для багатьох в Україні», − говорить голова пластового осередку у місті Самбір Роман Керелюс.

«Багато хто з мешканців Півночі, Сходу, Півдня України був змушений шукати прихисток в більш безпечних регіонах, рятуючись від війни. Corteva Agriscience, яка вважає своїм соціальним обов`язком допомогти тим, хто потребує, не могла лишити напризволяще людей, яких війна позбавила звичного життя і залишити їх без допомоги. Саме тому ми активно підтримували проєкти з облаштування українців, які тимчасово перемістилися в інші регіони. Зокрема, самбірський осередок «Пласту», який рятував багатьох українців», − говорить Анастасія Шейко, керівник юридичного відділу Corteva Agriscience, координатор соціального проєкту. Компанія підтримує ті локальні ініціативи, запропоновані українськими співробітниками, які на місцях знають про необхідність допомоги конкретним фондам, і це допомагає Corteva адресно спрямовувати фінансування. Дізнатися про інші напрями допомоги Corteva Agriscience можна на сайті за посиланням.


Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.corteva.com.ua

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

™ ® Торгові марки Corteva Agriscience та її афілійованих структур. ©2023 Corteva

Контакти:

Відділ корпоративних комунікацій - Центральна і Східна Європа

ceecom@corteva.com

099 0800216

Офіційні постачальники послуг