Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Corteva Agriscience демонструє потужне зростання бізнесу в Україні

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience підвела фінансові підсумки першого півріччя 2020 року. Українська команда продемонструвала потужне зростання бізнесу як в напрямку насіння, так і засобів захисту рослин.

Зафіксований чистий обсяг глобальних продажів за перше півріччя 2020 року склав 9,1 млрд. дол. США, що на 2% більше порівняно з попереднім роком; органічні глобальні продажі1 зросли на 5%. Операційна глобальна EBITDA1 склала 2,0 млрд. дол. США, що на 3% більше за аналогічний період 2019 року. Компанія продовжує досягати прогресу щодо впровадження програми з підвищення продуктивності, а також синергії витрат. Використовуючи переваги гнучкої та стійкої системи постачання, компанія змогла мінімізувати вплив поточної кризи, пов’язаної з COVID-19, на свою операційну діяльність.

В першому півріччі український бізнес продемонстрував зростання продажів на майже 9% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За цей період бізнес засобів захисту рослин зріс на 14% за рахунок гербіцидного напрямку як ключового драйверу, який збільшився на майже 35% у першому півріччі 2020 року. Значне зростання продажів обумовлене активним виведенням та розширенням інновацій на українському ринку, зокрема, гербіцидів Квелекс™, Геліатекс™, Дівікстон™ та Слаш™ Всього лінійка гербіцидного захисту Corteva Agriscience налічує 24 продукти. Крім того, фунгіцидний напрямок, представлений 13 продуктами, включаючи інновацію на основі молекули Зорвек®, продемонстрував особливо потужне зростання у другому кварталі на майже 65%. Компанія очікує, що активне виведення і розширення інновацій за результатами сезону зумовить зростання долі ринку у засобах захисту рослин на рівні сільгоспвиробника.

Насіннєвий бізнес компанії в Україні у першому півріччі зріс на 7%, зокрема, завдяки впровадженню моделі прямих продажів насіння бренду Pioneer® та реєстрації нових гібридів.  Ключовим драйвером росту насіннєвого бізнесу в першому півріччі стали продажі насіння кукурудзи, що зросли майже на 15% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Керівництво компанії очікує зростання долі ринку насіння кукурудзи на рівні сільгоспвиробника. У другому кварталі 2020 року значне зростання продажів також відбувалося в напрямку насіння соняшнику на більш ніж 22%. Додатковим драйвером зростання насіннєвого бізнесу у першому півріччі став запуск на українському ринку преміальної обробки насіння LumiGEN®, частка якого склала близько 20% від усього реалізованого насіння бренду Pioneer®.

В першому півріччі 2020 року Corteva Agrscience значно поповнила набір ефективних фінансових рішень, які допомагають сільгоспвиробникам розширити кредитний ліміт на придбання продукції Corteva Agriscience та забезпечити захист від впливу коливань ціни на продукцію. Так, продовжено партнерську програму між Corteva Agriscience та Райффайзен банк Аваль з меншою вартістю авалювання векселя та запроваджено програму страхування врожаю соняшнику з метою забезпечення гідного доходу за несприятливих погодних умов спільно з PZU Україна, ARX та Europ. Крім того, компанія пропонує сільгоспвиробникам використовувати авальовані векселі, аграрні розписки та банківські гарантії для полегшення купівлі якісного насіння та засобів захисту рослин.

З метою задоволення зростаючих потреб і очікувань сільгоспвиробників Соrteva Agriscience також продемонструвала збільшення масштабів виробництва гібридів насіння кукурудзи та соняшнику на власних потужностях сучасного насіннєво-виробничого комплексу, розташованого у с. Стасі Полтавської обл., а також за рахунок збільшення виробництва насіння разом із партнерськими організаціями. На сьогодні компанія є одним з лідерів у виробничих площах локалізації насіннєвого виробництва серед мультинаціональних компаній в Україні – загалом більше 6000 га. До 60% всього насіння, що продається Corteva Agriscience в Україні, вироблено локально з врахуванням міжнародних та національних стандартів якості. В рамках глобальної програми з підвищення продуктивності виробничий комплекс впроваджує оптимізацію процесу утилізації обгортки кукурудзи, а також розширення складських приміщень. Крім того, компанія підтримує та заохочує партнерів-виробників до залучення передових технологій насіннєвого виробництва, зрошення та оновлення сільськогосподарської техніки.

«Ми задоволені комерційними результатами першого півріччя в Україні і очікуємо зростання консолідованої долі ринку на рівні сільгоспвиробника за результатами минулого сезону, - зазначив Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі. – Незважаючи на світові економічні виклики цього часу, наша команда доклала максимум зусиль, щоб продовжувати забезпечувати українських сільгоспвиробників якісним насінням та засобами захисту вчасно і в повному обсязі, слідуючи нашим цінностям та нашому призначенню збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь».


  1. Органічні продажі, операційна EBITDA не є показниками ЗПБО.

#   #   #

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience - це публічна, глобальна, виключно сільськогосподарська компанія, що надає сільгоспвиробникам по всьому світу найповніший портфель в галузі, що дозволяє їм максимізувати врожай і прибутковість - включаючи деякі з найбільш визнаних брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Granular®, Brevant™ seeds, а також відзначені нагородами засоби захисту рослин; водночас, компанія виводить на ринок нові продукти потужного портфоліо діючих речовин та технологій. Компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, оскільки виконує своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 р. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

#   #   #

® TM SM є торговими марками та сервісними знаками Dow AgroSciences, DuPont чи Pioneer, а також їхніх афілійованих осіб чи відповідних власників.

Контакти для ЗМІ:

Відділ корпоративних комунікацій

ceecom@corteva.com

Офіційні постачальники послуг