Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS зміцнює глобальну практику Life Sciences командою з чотирьох юристів в Україні

Міжнародна юридична фірма CMS рада оголосити, що Борис Даневич приєднується до фірми у якості партнера та Керівника практики Life Sciences у CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang у Києві з 1 листопада 2020 року. Борис раніше був власником та керівником Danevych.Law, провідної юридичної фірми в Україні із спеціалізацією у сфері Life Sciences, яка буде стратегічно інтегрована у CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang у Києві після його призначення на посаду.

В рамках цієї інтеграції CMS також рада вітати юридичну та адміністративну команду Бориса, до складу якої увійшли старша юристка Анастасія Філіпюк, юрист Артем Грудінін, юристка Анастасія Майструк та адміністративна менеджерка Ірина Твардовська, всі з яких приєднуються з Danevych.Law. Борис та його команда будуть працювати у київському офісі та увійдуть до складу існуючої практики комерційного права фірми, де вони продовжать надавати провідні консультації у сфері Life Sciences.

Борис має понад 15 років досвіду роботи з міжнародними компаніями у сферах фармацевтики та біотехнологій, досліджень та розробок, виробництва медичного обладнання, а також провайдерами медичних послуг та розробниками продуктів у сфері медичних технологій. Він регулярно консультує клієнтів з регуляторних питань, питань боротьби з контрафактною продукцією, питань комплаєнсу в медико-фармацевтичній сфері, конкуренції на фармацевтичному ринку та інтелектуальної власності. Борис із командою беруть участь у проектах із вдосконалення законодавства та представляють клієнтів у регуляторних спорах. Борис також надає клієнтам поради з питань трудових відносин та захисту персональних даних, спорів між інвесторами та державою та здійснює представництво у розслідуваннях службових злочинів із регуляторною складовою.

Як провідний юрист у сфері Life Sciences в Україні, Борис широко визнаний за роботу в цій галузі. Рейтинг Chambers Europe відзначає його як провідного юриста у сфері інтелектуальної власності із спеціалізацією на Life Sciences та фармацевтичній промисловості. Борис також займає високе місце у рейтингу Legal 500 за підтримку фармацевтичних клієнтів з питань розслідувань службових злочинів, у сферах конкуренції та інтелектуальної власності, а також вирішення регуляторних спорів.

Грем Конлон, Управляючий партнер CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang у Києві, коментує: «Ми надзвичайно раді оголосити про цю стратегічну інтеграцію та привітати Бориса та його команду у фірмі. Враховуючи, що сектор Life Sciences привертає все більшу увагу світу, це важливе розширення команди демонструє нашу неухильну спрямованість на надання нашим клієнтам найкращих юридичних послуг. Ширина та глибина досвіду Бориса разом із експертною підтримкою його цілеспрямованої команди зміцнять та розширять нашу практику Life Sciences».

Борис Даневич додає: «CMS має вражаючу світову групу практики Life Sciences і я бачу багато можливостей і далі розвивати наші послуги для клієнтів у таких сферах як біотехнології, захист інтелектуальної власності та health tech. Я також бачу додаткові переваги у здатності відтепер пропонувати нашим клієнтам послуги  сильних трансакційних фахівців та команд, які спеціалізуються на інтелектуальній власності, вирішенні спорів, ТМТ та податках. Я дуже радий приєднатися до фірми, так само, як і колеги з моєї попередньої фірми. Ми з нетерпінням чекаємо на початок роботи з командою в Україні та Європі».

В CMS працюють понад 300 фахівців у сфері Life Sciences. Робота фірми у цій сфері відзначена у рейтингах Chambers & Partners Europe та  Legal 500, а клієнти коментують, що CMS є «безсумнівно найкращим вибором» з «видатною та поважною» групою фахівців з медико-біологічного права.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до таких осіб:

Дарина Гордієнко,

Провідний фахівець з маркетингу та розвитку бізнесу

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

T: +38 044 391 3377

ПРИМІТКИ ДЛЯ РЕДАКТОРІВ

Про CMS

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більш як 40 країнах світу, в яких працюють понад 4800 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім нашим клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – ми пропонуємо технічну точність, стратегічну досконалість та довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Юридичні фірми, які входять до складу CMS, надають широкий спектр високопрофесійних послуг у 19 сферах практики та галузях, у тому числі з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інвестиційних фондів, Life Sciences, ТМК, податків, банківського та фінансового права, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового права та права в сфері пенсійного забезпечення, інтелектуальної власності, а також нерухомості та будівництва.

Для отримання більш докладної інформації, просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг