Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником ЄБРР у зв’язку з фінансуванням Кохавинської паперової фабрики

Міжнародна юридична фірма CMS виступила радником з питань англійського права Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з кредитом у розмірі 13,8 млн. євро Кохавинській паперовій фабриці (КПФ), одному з найбільших виробників паперу та рушників з вторинної сировини.

КПФ, яка знаходиться у західній Україні, має намір використати фінансування для розширення асортименту продукції, збільшення обсягів виробництва та підвищення операційної ефективності компанії. Інвестиції у нове обладнання дозволять КПФ увійти до ринкового сегменту паперової санітарно-гігієнічної продукції на основі целюлози. У новому виробничому цеху буде створений технологічний процес повного циклу.

Окрім цього, КПФ планує використати більше 1 мільйон євро на модернізацію системи очищення стічних вод, а також на енергоефективні заходи та заходи з адаптації до кліматичних змін. Ці покращення дозволять зменшити споживання води, а також скоротити річний обсяг викидів CO2 на 2400 тонн.

Покращення енергоефективності будуть реалізовані за допомогою заохочувального гранту у розмірі 131 433 долари США, наданого у рамках програми Центру фінансування та передачі технологій (FINTECC), створеного ЄБРР для передачі технологій у сферах пом’якшення та адаптації до змін клімату.

Елітса Іванова коментує: «ЄБРР – найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні, і ми надзвичайно раді виступити юридичним радником банку щодо цієї угоди з фінансування. Завдяки тому, що у 17 офісах CMS у Центральній та Східній Європі працюють понад 600 юристів, ми маємо чудові можливості для надання юридичних консультацій клієнтам в Україні та на всій території ЦСЄ як з місцевих, так само і з міжнародних угод».

До складу команди CMS увійшли Елітса Іванова (Керівник практики фінансового права болгарського офісу CMS у Софії), Ігор Олехов (Керівник практики банківського та фінансового права у київському офісі CMS), Орест Матвійчук (Старший юрист) та Катерина Грістова (Юристка).


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

E: darina.gordienko@cms-cmno.com/+38044 3913377

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, компанія CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. Компанія CMS, яка має понад 70 офісів у більш як 40 країнах світу, в яких працюють понад 4800 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій як на національному, так і на міжнародному рівні. Всім нашим клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до стартапів – компанія CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість та довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Юридичні фірми, які входять до складу CMS, надають широкий спектр високопрофесійних послуг у 19 сферах практики та галузях, у тому числі з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківського та фінансового права, комерційного права, конкурентного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового права та права в сфері пенсійного забезпечення, інтелектуальної власності, а також нерухомості та будівництва.

Для отримання більш докладної інформації просимо відвідати наш веб-сайт за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг