Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником ЄБРР у зв’язку із значним кредитом сербському машинобудівельному підприємству

Міжнародна юридична фірма CMS виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з кредитом сербській компанії Stax Technologies (Stax) у розмірі 10.8 млн. євро.

Stax є виробником машин для паперових упаковок у селі Конєвічі. Компанія має намір використати ці кошти для розширення виробничих потужностей, придбання новітнього обладнання та впровадження енергоефективних технологій, у тому числі для встановлення нової сонячної електростанції на даху потужністю 300 кВт, яка дозволить компанії в екологічно чистий спосіб виробляти електроенергію для потреб власної діяльності.

CMS надала юридичні консультації ЄБРР з усіх питань англійського та сербського права у зв’язку із трансакцією та виступила головним радником, супроводжуючи підготовку, ведення переговорів та укладання документів фінансування та забезпечення, а також закриття угоди.

Партнер CMS Рафал Закревський прокоментував цю подію: "Ми були дуже раді консультувати нашого давнього клієнта ЄБРР у зв’язку з цим кредитом, який матиме такий позитивний вплив на місцеву сербську громаду. Провідне положення нашої фірми у ЦСЄ та її досвід дозволяють нам успішно виступати радником з дедалі більшої кількості великих та складних угод для наших клієнтів".

Команду CMS з англійського права очолювали Рафал Закревський та Орест Матвійчук за підтримки Івана Пшика та Міхаля Гореліка (Фінансове право).

На чолі команди CMS із сербського права була Міліца Попович, якій допомагали Йована Бінгулач, Ксенія Борета (Банківське та фінансове право), а також Марія Марошан (Право у сферах нерухомості та енергетики).


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

T: +38044 391 3377

Примітки для редакторів:

Про CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang в Україні

Українська команда CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang повноцінно працює від початку війни, надаючи послуги з декількох локацій, у тому числі з Будапешта, Києва та Західної України.

CMS

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 80 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківського та фінансового права, комерційного права, антимонопольного, конкуренційного права та торговельного права, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіси CMS та асоційовані офіси:

Абердин, Абу-Дабі, Алжир, Амстердам, Антверпен, Барселона, Пекін, Бейрут, Белград, Берген, Берлін, Богота, Братислава, Брістоль, Брюссель, Бухарест, Будапешт, Касабланка, Кельн, Дубай, Дюссельдорф, Единбург, Франкфурт, Фуншал, Женева, Глазго, Гамбург, Гонконг, Стамбул, Йоганнесбург, Київ, Лейпциг, Ліма, Лісабон, Ліверпуль, Любляна, Лондон, Луанда, Люксембург, Ліон, Мадрид, Манчестер, Мехіко, Мілан, Момбаса, Монако, Мюнхен, Маскат, Найробі, Осло, Париж, Подгориця, Познань, Прага, Редінг, Ріо-де-Жанейро, Рим, Сантьяго-де-Чилі, Сараєво, Шанхай, Шеффілд, Сінгапур, Скоп’є, Софія, Ставангер, Страсбург, Штутгарт, Таль-Авів, Тирана, Утрехт, Відень, Варшава, Загреб і Цюріх.

Офіційні постачальники послуг