Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником ЄБРР у зв’язку із здійсненням НЕК «Укренерго» першого розміщення облігацій сталого розвитку

Міжнародна юридична фірма CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з інвестицією у розмірі 75 млн. доларів США в облігації сталого розвитку (ОСР) загальною вартістю 825 млн. доларів США, розміщені українською Національною енергетичною компанією «Укренерго». Випуск забезпечений державною гарантією України.

Це перше розміщення облігацій сталого розвитку українською компанією і участь ЄБРР як якірного інвестора надало впевненість іншим інституційним інвесторам, що додатково збільшило коло інвесторів.  CMS консультувала ЄБРР з тих аспектів трансакції, які регулюються українським та англійським правом. Юридичні консультації CMS стосувалися аналізу проспекту емісії та регуляторних аспектів розміщення.

Ігор Олехов, керівник практики банківського та фінансового права у київському офісі CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, прокоментував цю подію: «Ми надзвичайно раді виступити юридичним радником нашого давнього клієнта ЄБРР у зв’язку з інвестицією в ці знакові єврооблігації сталого розвитку. Це розміщення допоможе відновити довіру інвесторів до українського сектору відновлюваної енергетики і відкриє нові можливості, які сприятимуть переходу України на використання екологічно чистої енергії. Завдяки рівню фахової підготовки, який є одним з найкращих на ринку, а також глибоким галузевим знанням, CMS має відмінні можливості для того аби забезпечувати клієнтам юридичний супровід у реалізації подібних інноваційних проектів».

До складу команди CMS, яку очолили Ігор Олехов у Києві та Рафал Закшевскі у Варшаві, із підтримкою Майкла Кейверса у Лондоні, увійшли Христина Корпан з CMS Україна, Пшемислав Каролак з CMS Польща та Кьорсті Темплар з лондонського офісу CMS.


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

T: +38044 391 3377

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інфраструктури та проектів, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг