Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником ЄБРР щодо надання кредиту групі компаній «Фармак» у розмірі 22 млн євро для придбання фармацевтичної компанії в Польщі та модернізацію ІТ-систем

Міжнародна юридична фірма CMS виступила юридичним радником свого давнього клієнта, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), у зв'язку з наданням кредиту на суму 22 млн євро міжнародним фармацевтичним компаніям Farmak Group Limited (Кіпр) та АТ «Фармак» (Україна). Farmak Group Limited використала кредит на придбання польської фармацевтичної компанії Symphar Sp. z o.o. (Symphar), а АТ «Фармак» — на модернізацію систем інформаційних технологій.

Це стратегічне придбання в Польщі відповідає стратегії міжнародного розширення групи «Фармак» і є продовженням попередніх успішних угод із придбання у Чеській Республіці та Словаччині.  Придбання також посилює позиції групи «Фармак» у сегментах діабетології, психіатрії, неврології, жіночого здоров'я та інших сегментах у ЄС.

Партнер із банківського та фінансового права CMS Рафал Закшевський, який консультував із питань англійського права та очолював роботу над угодою в цілому, прокоментував цю подію: «Ми були раді забезпечувати ЄБРР юридичний супровід у цій трансакції, яка сприяє розширенню групи "Фармак" та є значною інвестицією у фармацевтичний сектор ЄС. Наразі вона є останньою в серії кредитів, щодо яких CMS виступила юридичним радником для ЄБРР».

Партнер із банківського та фінансового права CMS Ігор Олехов, який консультував з питань українського права, прокоментував угоду: «Незважаючи на виклики, з якими сьогодні стикаються українські підприємства, укладена групою "Фармак" угода демонструє високу стійкість та бажання виходити на нові ринки у фармацевтичному секторі, в тому числі на сусідні ринки в межах ЄС. За умови належного фінансування український бізнес може створювати додаткову вартість та синергію в міжнародному масштабі».  

З питань надання кредиту групі «Фармак» ЄБРР консультувала міжнародна команда CMS. Роботу з консультацій з питань англійського права очолював Рафал Закшевський за підтримки Євгена Важинського, а Ігор Олехов за підтримки Івана Пшика та Ірини Барліт надавав консультації з питань українського права. В роботі над угодою також взяли участь юридичні фірми Harneys Aristodemou Loizides Yiolitis LLC, спеціальний радник ЄБРР із кіпрського права, CMS von Erlach Partners Ltd, спеціальний радник ЄБРР із швейцарського права, CMS Hasche Sigle Partnerschaft von Rechtsanwälten und Steuerberatern mbB, спеціальний радник ЄБРР із німецького права та CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Pośniak i Bejm sp.k., спеціальний радник ЄБРР із польського права.


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

T: +38044 391 3377

Примітки для редакторів:

Про CMS

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має 81 офіс у 45 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМТ, податків, банківського та фінансового права, комерційного права, антимонопольного, конкуренційного права та торговельного права, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг