Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником ЄБРР щодо кредиту на суму 100 мільйонів доларів США

Міжнародна юридична фірма CMS виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв'язку з наданням кредиту на суму до 100 мільйонів доларів США українській групі компаній МХП (далі – «МХП»).

МХП є найбільшим виробником та експортером курятини в Україні. Це також провідний виробник м'яса птиці в Європі та один з найбільших виробників зерна в Україні. МХП використає ці кошти для підтримки виробництва та експорту основних сільськогосподарських товарів. CMS виступила юридичним радником ЄБРР з усіх питань англійського права, пов'язаних з кредитуванням.

Партнер практики банківського та фінансового права CMS Рафал Закшевський прокоментував цю подію: "Ми були дуже раді надати юридичні консультації ЄБРР щодо цього кредиту, який підтримає МХП у складних умовах, що в них продовжує працювати Україна. Аграрний сектор є ключовим для української економіки, а конфлікт вплинув на врожаї та експортні можливості країни. Фірма має неперевершені знання та практичний досвід в галузі англійського права в Центральній та Східній Європі, що дозволяє нам продовжувати допомагати ЄБРР у його місії з підтримки України".

Команда CMS працювала під керівництвом Рафала Закшевського та включала в себе Євгена Важинського (практика банківського та фінансового права).

Цей проект є новим у низці кредитів, щодо яких CMS консультувала ЄБРР. Впродовж останнього часу CMS консультувала ЄБРР щодо надання кредиту на суму 10,8 млн. євро сербській компанії Stax Technologies, а також щодо інвестиції 75 млн. доларів США в «зелені» облігації, випущені українською національною енергетичною компанією "Укренерго" на суму 825 млн. доларів США.


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

T: +38044 391 3377

Примітки для редакторів:

Про CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Україна

Українська команда CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang повноцінно працює від початку війни, надаючи послуги з декількох локацій, у тому числі з Будапешта, Києва та Західної України.

CMS

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має 80 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківського та фінансового права, комерційного права, антимонопольного права, конкуренційного та торговельного права, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіси та асоційовані офіси CMS:

Абердін, Абу-Дабі, Алжир, Амстердам, Антверпен, Барселона, Пекін, Белград, Берген, Берлін, Богота, Братислава, Брістоль, Брюссель, Бухарест, Будапешт, Касабланка, Кельн, Кукута, Дубай, Дюссельдорф, Единбург, Франкфурт, Фуншал, Женева, Глазго, Гамбург, Гонконг, Стамбул, Йоганнесбург, Київ, Лейпциг, Ліма, Лісабон, Ліверпуль, Любляна, Лондон, Луанда, Люксембург, Ліон, Мадрид, Манчестер, Мехіко, Мілан, Момбаса, Монако, Мюнхен, Мускат, Найробі, Осло, Париж, Подгориця, Познань, Прага, Редінг, Ріо-де-Жанейро, Рим, Сантьяго-де-Чилі, Сараєво, Шанхай, Шеффілд, Сінгапур, Скоп'є, Софія, Ставангер, Страсбург, Штутгарт, Тель-Авів, Тирана, Відень, Варшава, Загреб та Цюріх.

Офіційні постачальники послуг