Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником у зв’язку зі створенням інноваційного промислового спільного підприємства в Україні

Міжнародна юридична фірма CMS виступила юридичним радником компанії Air Products у зв’язку зі створенням спільного підприємства (СП) з компанією ArcelorMittal для будівництва нової сучасної повітророзподільної установки на металургійному комбінаті компанії ArcelorMittal у Кривому Розі. Орієнтовна вартість проекту становить 116 млн. доларів США. CMS надала юридичні консультації щодо всіх аспектів трансакції, в тому числі як радник з питань права України, Англії, Нідерландів та Люксембургу щодо різних договорів про реалізацію проекту (включаючи договори про виконання будівельних робіт та договори оренди земельних ділянок), трансакційних документів для спільного підприємства, а також у зв’язку з отриманням дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію.

CMS також надала СП юридичні консультації у зв’язку з отриманням українською проектною компанією довгострокового кредиту у розмірі до 81 млн. доларів США від ЄБРР на проектування, будівництво та експлуатацію повітророзподільної установки.

Компанія Air Products є світовим лідером з виробництва промислових газів із поточною ринковою капіталізацією на рівні 65 млрд. доларів США. Також компанія Air Products є провідним постачальником технологій та обладнання для скраплення природного газу.

У роботі повітророзподільної установки будуть застосовані передові технології для безпечного та надійного виробництва промислових газів, які будуть використовуватися для обслуговування металургійного комбінату компанії ArcelorMittal у Кривому Розі та інших клієнтів в Україні та за її межами. Нова установка замінить існуюче обладнання з виробництва промислових газів на ArcelorMittal, і завдяки цьому річний обсяг споживання енергії комбінатом буде скорочений відповідно до цільових екологічних показників та стратегії компанії ArcelorMittal у сфері охорони довкілля, соціальної відповідальності та корпоративного управління (ESG).

Віталій Радченко, партнер CMS та керівник практики енергетики та проектів, прокоментував цю подію: «Нам було дуже приємно допомагати Air Products реалізувати цей інноваційний проект в Україні. Ми також цінуємо те, що обидва партнери у СП – Air Products та ArcelorMittal – довірили нам представляти їхні інтереси у зв’язку з отриманням фінансування від ЄБРР для цього проекту. Фінансування проектів стійкого розвитку є світовим трендом, і нам дуже приємно спостерігати, як ЄБРР встановлює ESG-стандарти фінансування промислових проектів в Україні, а для CMS – брати участь у цьому».

Тетяна Довгань, партнер CMS з корпоративного права/M&A, додала: «Ми раді бачити, як двоє ключових світових гравців об’єдналися для того аби реалізувати цей унікальний проект в Україні та пишаємося тим, що виступили юридичним радником компанії Air Products з усіх аспектів цієї стратегічної трансакції зі створення спільного підприємства. Ця угода ще раз підтверджує наші потужні трансакційні можливості та спеціалізацію на складних СП/M&A трансакціях».

Команду CMS очолили партнери Віталій Радченко (Енергетика та Проекти), Тетяна Довгань (Корпоративне право/M&A), Наталія Кушнірук (Нерухомість) та радник Катерина Чечуліна (Банківське та фінансове право) під загальним керівництвом керуючого партнера Грема Конлона. До складу основної команди увійшли Катерина Корнелюк (Енергетика та Проекти); Луіс Чакар, Діана Писаренко, Денис Гаценюк, Мар’яна Саєнко та Ігор Павлюков (Корпоративне право/M&A); Максим Морозов (Нерухомість); Дженні Алан, Шона Сандерс, Христина Корпан та Іван Пшик (Банківське та фінансове право); а також Віл Андерсон (Судові спори та арбітраж).

Ольга Бєлякова (Антимонопольне право) очолила роботу з отримання необхідних дозволів за підтримки Миколи Гелетія (Антимонопольне право). Пітер Дьойвенворде та Марселіна Рітвелт (Корпоративне право/M&A) забезпечили супровід з питань права Нідерландів.


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інфраструктури та проектів, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг