Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником синдикату на чолі з ING щодо реструктуризації умов погашення групою компаній Кернел передекспортної кредитної лінії

Міжнародна юридична фірма CMS виступила юридичним радником синдикату банків на чолі з ING Bank N.V. у зв'язку з коригуванням умов погашення кредиту в рамках передекспортної кредитної лінії (PXF) на суму 450 млн доларів США, наданої українській групі компаній «Кернел». Скориговані умови погашення  та вимоги щодо їх застосування впродовж періоду відстрочення, погодженого кредиторами,  були розроблені на основі незалежної оцінки діяльності компанії, підготовленої міжнародними фінансовими консультантами, і паралельно узгоджені більшістю банків-кредиторів «Кернел», у тому числі Natixis, ЄБРР, ЄІБ та низкою українських банків. Умови передбачають, зокрема, відстрочення погашення основної суми боргу та спрямування вільних коштів на погашення боргу перед банками-кредиторами (cash sweep). В ході переговорів щодо умов періоду відстрочення, CMS також консультувала кредиторів щодо впливу делістингу акцій «Кернел» на кредитні лінії в рамках PXF та допомагала у здійсненні переходу з LIBOR на безризикову ставку за PXF кредитами.

Скориговані умови сприяють фінансовій стабільності «Кернел» і дозволяють додатково підвищити стійкість операцій та бізнесу групи «Кернел» до поточних фактичних або потенційних ризиків, пов'язаних з триваючою незаконною агресією росії проти України.

«Кернел Холдинг» – найбільший в Україні виробник соняшникової олії, який експортує її у понад 70 країн світу.

Катерина Чечуліна, радник в київському офісі CMS, прокоментувала проєкт: "Ми маємо честь консультувати синдикат банків з питань коригування умов кредитної лінії з метою введення періоду відстрочення, який має важливе значення для ефективного продовження діяльності «Кернел», усунення наслідків шкоди, завданої активам групи прямими ударами окупаційних російських військ, та подальшого підвищення стійкості «Кернел»".

Ігор Олехов, партнер та Керівник практики банківського та фінансового права CMS, додав: "Сільське господарство є одним з основних секторів української економіки, який найбільше постраждав від неспровокованого вторгнення в Україну. Відмінне знання місцевої специфіки у поєднанні з безпрецедентним міжнародним ноу-хау, великий досвід у сфері транскордонного фінансування та присутність експертів CMS у Києві під час війни, що триває, дозволяє нам ефективно вирішувати складні питання в найкоротші строки для наших клієнтів в аграрному, експортно-орієнтованому та інших секторах, допомагаючи їм залишатися успішними в ці непрості часи".

Міжнародна команда CMS працювала під керівництвом Катерини Чечуліної, радниці з кваліфікацією за англійським та українським правом, на чолі з Елітсою Івановою, партнеркою з кваліфікацією за англійським правом, та складалася з української команди у складі Ігоря Олехова, партнера та Керівника практики банківського та фінансового права, Івана Пшика, Ірини Барліт та Руслана Доценка (практика банківського та фінансового права) та інших, а також юристів CMS у Швейцарії на чолі з партнером Д-ром Каспаром Ландольтом та в Люксембурзі на чолі з партнером Вівіан Валрі.


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

T: +38044 391 3377

Примітки для редакторів:

Про CMS: Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема таких: корпоративне право/злиття та поглинання, енергетика та зміна клімату, інвестиційні фонди, Life Sciences та охорона здоров'я, ТМК, оподаткування, банківське та фінансове право, комерційне, антимонопольне право, конкуренція та торгівля, вирішення спорів, трудове та пенсійне право, інтелектуальна власність, нерухомість, споживчі товари, а також готельний бізнес та дозвілля.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: www.cms.law

Офіційні постачальники послуг