Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником синдикату банків на чолі з ING Bank у зв’язку з передекспортним фінансуванням Кернел Груп на суму 450 млн. доларів США

Міжнародна юридична фірма CMS надала юридичні консультації синдикату банків на чолі з ING Bank N.V. у зв’язку з продовженням строку передекспортної кредитної лінії для Кернел Груп, а також збільшення кредитної лінії до 420 млн. доларів США із передбаченою можливістю додаткового збільшення до 450 млн. доларів США.

Кернел Груп – це провідний світовий та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, група також є великим постачальником сільськогосподарської продукції з Чорноморського регіону на світові ринки. Компанія експортує свою продукцію до більш як 80 країн. Кредитні лінії, які надаються синдикатом європейських банків на чолі з ING, є важливим джерелом фінансування діяльності Кернел з виробництва соняшникової олії та покриває як існуючі потреби бізнесу, так і плани з подальшого розширення, зокрема введення в експлуатацію нового олійноекстракційного заводу, яке заплановане на весну 2022 року.

CMS надає юридичні консультації ING протягом останніх декількох років щодо загальної структури фінансування та змін, які вимагаються до його умов. Фінансування включає в себе інноваційну структуру, в якій задіяні як позичальники одночасно резиденти та нерезиденти, передбачені механізми збільшення розміру фінансування, в тому числі шляхом приєднання нових кредиторів, а також стандартні для ринку положення про переговори на випадок припинення існування ставки ЛІБОР. У ході трансакції CMS також надала консультації щодо приєднання до синдикату нового кредитора та пов’язаного із цим перерозподілу участі кредиторів у кредитній лінії.

До складу команди CMS на чолі з партнерами Елітсою Івановою та Ігорем Олеховим та радницею Катериною Чечуліною увійшли юристи Христина Корпан та Іван Пшик, а також юристи CMS у Швейцарії під керівництвом партнера Доктора Каспара Ландольта, Люксембурзі під керівництвом партнера Вівіана Валрі, Нідерландах під керівництвом партнера Едуарда Шенстри та Австрії під керівництвом партнера Ґюнтера Гансліка.

Катерина Чечуліна коментує: «Ми хочемо подякувати ING та Кернел за те, що вони обрали CMS своїм довгостроковим партнером з юридичних послуг. Ми раді надати правову допомогу синдикату банків у досягненні їх цілей та зробити внесок у ще одне успішне завершення угоди».

Ігор Олехов додає: «CMS має видатну міжнародну команду, яка регулярно виступає радником зі складних угод з фінансування у сільськогосподарському та інших секторах. Наявні у нашому київському офісі знання з англійського права в поєднанні з відмінними знаннями українського права та різноманітним досвідом з синдикованого кредитування дають нам можливість ефективно та успішно справлятися зі складними угодами у найжорсткіші строки».


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

Елітса Іванова

E: elitsa.ivanova@cms-cmno.com

T: +044 391 3377

Ігор Олехов

E: ihor.olekhov@cms-cmno.com

Катерина Чечуліна

E: kateryna.chechulina@cms-cmno.com

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інфраструктури та проектів, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг