Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником щодо NEXT-UA – визначної переоцінки ринків капіталу в Україні

Міжнародна юридична фірма CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang виступила юридичним партнером в рамках спільного проекту NEXT-UA, розпочатого урядом України, Агентством США з міжнародного розвитку, ЄБРР та Американською торговельною палатою в Україні. CMS працювала в об’єднанні з високопрофесійними технічними та фінансовими консультантами, в тому числі Cirway Consulting, Afi, Araliya, Barva Invest та D3 Consulting.

У складі об’єднання CMS працювала над техніко-економічним обґрунтуванням для створення робочої та комерційно життєздатної структури українських ринків капіталу. Дослідження стосується суб’єктів як трейдингової, так і пост-трейдингової інфраструктури, а також враховує бачення ринку щодо функціонування ринку зараз, опираючись на серії інтерв’ю з різними причетними сторонами та ключовими учасниками ринку. Дослідження рекомендує структуру продуктів та ринку загалом, яка базується на існуючих гравцях та елементах, а також враховує найкращі практики та інновації, у яких Україна може стати лідером.

У звіті NEXT-UA висвітлюються юридичні недоліки, які необхідно усунути задля досягнення цільової моделі, рекомендованої об’єднанням експертів, в тому числі умови структури власності для різних суб’єктів пост-трейдингової інфраструктури. Хоча результати дослідження спричинили хвилю дискусій серед різних зацікавлених сторін, а політичні рішення все ще мають бути прийняті, висновки експертів допоможуть сконцентрувати перебудову ринків капіталу навколо основних каменів спотикання. Фінансові моделі, створені в рамках дослідження, можуть використовуватися як підґрунтя для фінансових прогнозів, та забезпечать розуміння того, яких різних фінансових результатів можна досягти змінюючи припущення, на яких базується рекомендована модель.

Кінцевий результат проєкту – звіт про результати дослідження та рекомендації, був наданий для ознайомлення робочій групі, створеній Кабінетом Міністрів. Робоча група розпочала роботу з результатами техніко-економічного обґрунтування 28 жовтня 2021 року, але робота щодо імплементації рекомендацій ще попереду.

Ігор Олехов, партнер CMS та керівник банківської та фінансової практики київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, коментує: «Ми раді бути у складі такої високопрофесійної групи експертів та робити свій вклад у створення стійкої, функціональної та життєздатної інфраструктури ринків капіталу в Україні. Незважаючи на те, що завжди поставало питання, «що було спочатку – курка чи яйце» – об’єм операцій чи інфраструктура, Україна тепер має працювати у всіх напрямках для збереження ініціативності та інтересу іноземних інвесторів, особливо після імплементації нового Закону України «Про ринки капіталу». Ми вважаємо, що аналітична робота NEXT-UA вдихне нове життя у стратегію українських ринків капіталу та допоможе приймати складні, але важливі рішення. Як одна з провідних фірм в Україні за консультуванням з питань банківського, фінансового права та ринків капіталу, а також з досвідом консультування міжнародних клієнтів, а також національного регулятора з питань українських ринків капіталу, CMS із задоволенням продовжуватиме робити свій внесок у такі важливі ініціативи, як ця

Команду CMS очолив партнер та керівник практики банківського та фінансового права Ігор Олехов за підтримки радниці Катерини Чечуліної, юристів Христини Корпан та Ірини Кравченко. До складу команди також увійшли старший юрист Мар’яна Саєнко та юрист Ігор Павлюков, які консультували з питань корпоративного права; старший юрист Микола Гелетій, Наталія Наконечна та Вікторія Ставчук-Мулундкар, які допомагали з питаннями ІТ права, оподаткування та іншими питаннями комерційного права; а також старший юрист Володимир Кольвах та юрист Анатолій Долуденко, які працювали над регуляторними аспектами ринку електроенергії та допомагали в питаннях державної підтримки.


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

Ігор Олехов

E: ihor.olekhov@cms-cmno.com

Катерина Чечуліна

E: kateryna.chechulina@cms-cmno.com

Христина Корпан

E: khrystyna.korpan@cms-cmno.com

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інфраструктури та проектів, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг