Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником Discovery Life Sciences у зв’язку з придбанням Іст Вест Біофарма

Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang радий оголосити про надання юридичних консультацій американській компанії Discovery Life Sciences (далі – «Discovery»), що здійснює діяльність в області аналізу біологічних зразків, геномного секвенування, надання послуг клітинного і імуногістохімічного аналізу, у зв’язку з придбанням ТОВ «Іст Вест Біофарма», організації з України, що пропонує рішення у сфері біологічних зразків людини.

Завдяки цьому придбанню розширено існуючі можливості Discovery та створено найбільшу мережу точок забору зразків клінічного матеріалу в Європі, що зміцнило позиції Discovery як світового лідера на ринку забору біологічних зразків.

Грем Конлон, партнер CMS і керівник практики прямих інвестицій у ЦСЄ/СНД, а також керуючий партнер українського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, коментує: «Нам приємно допомагати Discovery із цим важливим придбанням, яке свідчить про постійний інтерес ринку до українського сектору медико-біологічних наук. CMS має великий досвід консультування міжнародних компаній у галузі медико-біологічних наук із питань злиття та поглинання, також будучи міжнародною юридичною фірмою, що пропонує повний спектр юридичних послуг, ми здатні допомагати нашим клієнтам з усіма їхніми юридичними потребами в різних юрисдикціях».

Команда CMS працювала під керівництвом Грема Конлона та йому допомагали Вікторія Ставчук, Луіс Чакар, Ігор Павлюков, Наталія Наконечна, Тетяна Довгань, Олександр Ситник, Ольга Бєлякова, Ольга Шенк, Микола Гелетій, Роман Гришин-Грищук, Денис Гаценюк, Владислав Курилко, Олександра Похвальна, Гліб Бухарін, Сергій Куліков, Іван Пшик, Діана Писаренко, Віталій Майнарович, Мар’яна Саєнко, Ольга Стеценко, Катерина Чечуліна та Орест Матвійчук.

За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко, провідний фахівець з розвитку бізнесу

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

T: +38 044 391 3377

ПРИМІТКИ ДЛЯ РЕДАКТОРІВ

Про CMS

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більш як 40 країнах світу, в яких працюють понад 4800 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім нашим клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість та довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Юридичні фірми, які входять до складу CMS, надають широкий спектр високопрофесійних послуг у 19 сферах практики та галузях, у тому числі з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківського та фінансового права, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового права та права в сфері пенсійного забезпечення, інтелектуальної власності, а також нерухомості та будівництва.

Для отримання більш докладної інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг