Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS проконсультувала очолюваний ING Bank синдикат банків у зв’язку з продовженням передекспортної кредитної лінії в розмірі 300 млн. доларів США для групи компаній Kernel

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang в Україні надала юридичні консультації синдикату банків, очолюваному ING Bank N.V. як уповноваженим лід-організатором, у зв’язку з продовженням передекспортної кредитної лінії, наданої українській групі компаній Kernel. Загальний розмір кредитної лінії становить 300 млн. доларів США.

Kernel – провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію компанія експортує більш ніж у 80 країн світу.

У ході структурування кредитної лінії CMS консультувала щодо загальної структури та додавання в якості співпозичальника української компанії, щоб таким чином забезпечити для групи Kernel простіший та швидший доступ до коштів кредитної лінії. Ця інноваційна для України структура стала можливою внаслідок поступової лібералізації валютного контролю в Україні з початку 2019 року. Нова структура кредитної лінії також дозволяє конкретним кредиторам знову приєднатися до кредитної лінії на пізнішому етапі, завдяки чому група компаній Kernel матиме можливість скористатися додатковим фінансуванням у майбутньому.

До складу команди CMS, очолюваної партнером Елітсою Івановою та радником Катериною Чечуліною, входили партнер Ігор Олехов, юрист Христина Корпан та юрист Іван Пшик, а також юристи з офісів CMS у Цюріху, Люксембурзі, Амстердамі та Відні.

Катерина Чечуліна прокоментувала: «Незважаючи на несподівані обставини, через які ця трансакція стала дещо складнішою та які вплинули на строки її реалізації, ми раді, що змогли допомогти нашому давньому клієнту ING Bank та успішно її завершили.»

Ігор Олехов додав: «CMS має величезний досвід консультування банків у сільськогосподарському секторі та продовжує допомагати клієнтам уникати перебоїв у діяльності та постачанні продуктів харчування, маневруючи в нинішніх умовах пандемії. Цікавим є те, що нам вдалося провести цю інноваційну транзакцію злагоджено та ефективно, незважаючи на те, що наша команда CMS із шести юрисдикцій Європи працювала переважно з дому».


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

E: darina.gordienko@cms-cmno.com/+38044 3913377

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, компанія CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. Компанія CMS, яка має понад 70 офісів у більш як 40 країнах світу, в яких працюють понад 4800 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім нашим клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до стартапів – компанія CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість та довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Юридичні фірми, які входять до складу CMS, надають широкий спектр високопрофесійних послуг у 19 сферах практики та галузях, у тому числі з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківського та фінансового права, комерційного права, конкурентного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового права та права в сфері пенсійного забезпечення, інтелектуальної власності, а також нерухомості та будівництва.

Для отримання більш докладної інформації просимо відвідати наш веб-сайт за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг