Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS посилює практику нерухомості у Києві новим юристом

Міжнародна юридична фірма CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang в Україні рада оголосити про призначення Михайла Сороки на посаду радника практики права у сфері нерухомості. Перед тим як приєднатися до CMS, Михайло працював у юридичній фірмі AEQUO.

Михайло має понад 15 років досвіду у сфері нерухомості і спеціалізується на земельному праві, праві у сфері нерухомості та адміністративному праві. Він має великий досвід роботи над угодами M&A, судовими спорами, інвестиційними проєктами, оцінкою та мінімізацією ризиків, якщо мова йде про нерухомість. Михайло регулярно консультує інвестиційні фонди і компанії у сфері роздрібної торгівлі щодо угод з придбання об’єктів високої вартості, проводить юридичні аудити нерухомості, а також допомагає девелоперам  при вирішенні юридичних питань у проектуванні та будівництві. Міжнародний юридичний довідник Chambers Europe згадує Михайла у своїх рейтингах.

Грем Конлон, керуючий партнер київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, стосовно цього зазначив: «Ми надзвичайно раді вітати Михайла у фірмі. Михайло користується повагою як юрист і приніс із собою значний досвід та практичні навички роботи у секторі нерухомості. Його призначення продовжує нещодавно розпочате розширення нашої команди з нерухомості у Центральній та Східній Європі та додатково демонструє нашу впевненість у цій індустрії та плани бути провідною фірмою з нерухомості у ЦСЄ».

Михайло Сорока додав: «Я неймовірно щасливий приєднатися до однієї з найсильніших команд з нерухомості в Україні. CMS пропонує першокласні юридичні послуги у цьому секторі і регулярно супроводжує найбільші угоди стосовно логістичних, офісних та торговельних об’єктів Україні. З нетерпінням чекаю початку роботи з колегами, щоб допомогти надалі збільшувати присутність фірми на українському ринку нерухомості».


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інфраструктури та проектів, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг