Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS посилює практику корпоративного права та M&A завдяки важливому призначенню в Україні

Міжнародна юридична фірма CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang в Україні з радістю повідомляє про призначення Леоніда Петрова радником практики корпоративного права та M&A у київському офісі. Перед тим, як приєднатися до фірми, Леонід працював у DLA Piper.

Леонід Петров є кваліфікованим юристом з англійського права з істотним досвідом консультування як російських, так і міжнародних публічних та приватних компаній щодо широкого спектру корпоративних трансакцій, в том числі злиттів та поглинань, спільних підприємств, корпоративних реорганізацій та реструктуризацій. Його практика охоплює цілий ряд напрямків, в тому числі сферу розваг, фінансові послуги, промисловість, видобуток корисних копалин, нафту та газ, нерухомість, роздрібну торгівлю та телекомунікації.

Грем Конлон, керуючий партнер київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, прокоментував: «Ми раді вітати Леоніда у команді. Леонід - досвідчений юрист, який працював над декількома визначними корпоративними трансакціями по всьому світу. Його міжнародна кваліфікація в поєднанні з глибокими галузевими знаннями є дуже корисною для наших клієнтів та розширить можливості нашої зростаючої практики із супроводу трансакцій як в Україні, так і в Центральній та Східній Європі, у країнах колишнього Радянського Союзу та за його межами».

Леонід Петров коментує: «Я надзвичайно радий приєднатися до CMS та працювати з колегами з усіх офісів фірми. В регіоні, та зокрема в Україні, продовжують існувати чудові можливості для інвесторів. CMS пропонує широкий вибір послуг, що відповідає моїй експертизі, та я нетерпляче чекаю можливості використання цієї платформи для підтримки клієнтів у їх ключових трансакціях».


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

E: darina.gordienko@cms-cmno.com/+38044 3913377

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інфраструктури та проектів, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг