Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS посилює київську практику енергетики та зміни клімату

Міжнародна юридична фірма CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang у Києві посилила свою київську практику енергетики та зміни клімату призначенням Богдана Шморгуна на посаду старшого юриста. Богдан є кваліфікованим українським юристом і має багатий досвід роботи у сферах енергетики, нерухомості, будівництва, природних ресурсів та комплаєнсу, як штатним юрисконсультом, так і в складі юридичних фірм.

Віталій Радченко, керуючий партнер київського офісу CMS, прокоментував це призначення: "Я надзвичайно радий вітати Богдана в нашій талановитій українській команді. Конфлікт, що триває з Росією, продовжує створювати виклики, але різні сектори української економіки залишаються стійкими, зокрема, енергетичний сектор залучає нові інвестиції та продовжує активну діяльність у сфері M&A. Знання та досвід Богдана зміцнять нашу існуючу енергетичну команду в Києві, і ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з ним".

Богдан прокоментував своє призначення: "Я дуже радий приєднатися до CMS. Фірма має неперевершену репутацію в енергетичному секторі та працювала над деякими з найзначущих угод останнього часу. Я з нетерпінням чекаю на співпрацю з командою та можливість забезпечувати юридичний супровід її клієнтам, адже ми всі продовжуємо працювати над відновленням економіки України та прагнемо до успішного майбутнього".


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

T: +38044 391 3377

Примітки для редакторів:

Про CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Україна

Українська команда CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang повноцінно працює від початку війни, надаючи послуги з декількох локацій, у тому числі з Будапешта, Києва та Західної України.

CMS

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має 80 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківського та фінансового права, комерційного права, антимонопольного права, конкуренційного та торговельного права, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіси та асоційовані офіси CMS:

Абердін, Абу-Дабі, Алжир, Амстердам, Антверпен, Барселона, Пекін, Белград, Берген, Берлін, Богота, Братислава, Брістоль, Брюссель, Бухарест, Будапешт, Касабланка, Кельн, Кукута, Дубай, Дюссельдорф, Единбург, Франкфурт, Фуншал, Женева, Глазго, Гамбург, Гонконг, Стамбул, Йоганнесбург, Київ, Лейпциг, Ліма, Лісабон, Ліверпуль, Любляна, Лондон, Луанда, Люксембург, Ліон, Мадрид, Манчестер, Мехіко, Мілан, Момбаса, Монако, Мюнхен, Мускат, Найробі, Осло, Париж, Подгориця, Познань, Прага, Редінг, Ріо-де-Жанейро, Рим, Сантьяго-де-Чилі, Сараєво, Шанхай, Шеффілд, Сінгапур, Скоп'є, Софія, Ставангер, Страсбург, Штутгарт, Тель-Авів, Тирана, Відень, Варшава, Загреб та Цюріх.

Офіційні постачальники послуг