Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS підвищує на посаді трьох юристів у київському офісі

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang у Києві рада оголосити про підвищення на посаді трьох юристів до Радника та Старшого юриста з 1 липня 2021 року.

Марина Ільчук (практика енергетичного права) була підвищена до посади Радника, а Микола Гелетій (практика комерційного права) та Луіс Чакар (практика корпоративного права/M&A) були підвищені до Старшого юриста.

Грем Конлон, Управляючий партнер CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang у Києві, прокоментував цю подію: «Ці підвищення відображають відмінну роботу та внесок трьох наших колег у досягнення наших клієнтів та фірми. Вони також є відображенням нашого твердого наміру інвестувати у майбутній успіх наших працівників та бізнесу у регіоні ЦСЄ. Вітаю Марину, Миколу та Луіс із цим значним та заслуженим визнанням.»

Марина Ільчук, юрист практики енергетичного права у Києві, консультує українських та іноземних клієнтів, які працюють у галузі енергетики, нафтогазовому секторі, з широкого кола юридичних та регуляторних питань впродовж повного життєвого циклу енергетичних компаній із особливою спеціалізацією на комерційних та технічних аспектах. Вона представляла інтереси іноземного інвестора в ході роботи над укладенням першого в історії України повномасштабного Контракту про інтенсифікацію видобутку (РЕС-контракт), а також брала участь в анбандлінгу державної енергетичної компанії Нафтогаз України. Марина має великий досвід з ведення проєктів відновлюваної енергетики та для цілей придбання. Вона також здійснювала супровід проєктів, які пов’язані зі структуруванням державно-приватних партнерств, зокрема тих, які включали в себе співпрацю іноземних інвесторів та державних підприємств та органів державної влади.

Микола Гелетій, юрист практики комерційного права у Києві, консультує іноземних та українських клієнтів щодо різних аспектів їх господарської діяльності в Україні, в тому числі із загальних комерційних питань, питань трудових відносин, захисту персональних даних та конкуренції. Він має досвід консультування клієнтів щодо різних видів комерційних контрактів, в тому числі про надання ІТ-послуг, щодо електронної комерції та телекомунікацій, а також з питань захисту персональних даних, реклами, азартних ігор, продажу споживчих товарів, ліцензування програмного забезпечення, підряду, агентських відносин, дистрибуції та договорів комерційної концесії, закупівель, виробництва та відповідальності за якість продукції.

Луіс Чакар є соліситором з кваліфікацією за англійським правом, яка спеціалізується на консультуванні транснаціональних корпорацій з питань транскордонних корпоративних угод у країнах з економікою, що розвивається. Вона має досвід роботи в Україні, а також у численних країнах за її межами. Луіс представляла інтереси клієнтів в ході угод зі злиття та поглинання, спільних підприємств та транскордонних реорганізацій по всій Центральній та Східній Європі, у Великій Британії та на Близькому Сході. Вона спеціалізується на секторі фінансових організацій та послуг, та на секторах технологій, медіа та телекомунікацій, а також енергетики. Луіс також здатна продемонструвати різнобічний кругозір завдяки попередньому досвіду роботи у штаті компанії MetLife Insurance на посаді Менеджера з комерційних контрактів у регіоні Європа, Близький Схід, Африка у складі Департаменту стратегічних ініціатив.


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Венді Лі-МакГінес, Відділ комунікацій

E: wendy.lee-mcguinness@cms-cmno.com

T: +44 20 7367 3826

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інфраструктури та проектів, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг