Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS отримала дозвіл регулятора на набуття істотної частки у Тайгер Фінанс

Міжнародна юридична фірма CMS виступила юридичним радником PrimoCollect Group у зв’язку з успішним отриманням дозволу Національного банку України (далі – «НБУ») на набуття істотної участі у Тайгер Фінанс, провідної небанківської фінансової компанії в Україні.

НБУ взяв на себе цю нову регуляторну роль після прийняття Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» (також відомого як Закон про «спліт»), який набув чинності минулого року.

Закон про «спліт» скоротив кількість регуляторів у секторі небанківських фінансових послуг шляхом ліквідації попереднього регулятора – Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Відтепер НБУ контролює діяльність небанківських фінансових установ, таких як страхові компанії, кредитні установи, фінансові компанії, лізингові компанії та інші небанківські фінансові установи.

PrimoCollect Group, є компанією зі стягнення боргів із більш як 11 роками досвіду. PrimoCollect Group представлена у двох країнах та пропонує своїм клієнтам послуги зі стягнення боргів, значні операційні можливості з придбання боргів, залучення сторонніх постачальників послуг із стягнення боргів та пов’язані із цим консультаційні послуги щодо рейтингу та управління ризиками.

Ігор Олехов, партнер CMS та Керівник практики банківського і фінансового права київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, прокоментував цю подію: «Це – ще один приклад того як CMS продовжує успішно отримувати дозволи Національного банку України на ці види набуття. Ми дуже раді, що ми здатні забезпечити юридичний супровід нашому клієнту під час проходження регуляторного процесу. Як команда професіоналів із видатним досвідом ми здатні створити значні конкурентні переваги шляхом дотримання законодавчих та регуляторних вимог, які застосовуються до фінансових установ».

Команду очолював партнер CMS Ігор Олехов за підтримки Івана Пшика, Ірини Барліт та Богдана Ільченка.


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

T: +38044 391 3377

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інфраструктури та проектів, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг