Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS консультує Європейський інвестиційний банк щодо фінансування українського центру розвитку високих технологій у розмірі 50 млн. євро

Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang надав юридичні консультації Європейському інвестиційному банку (ЄІБ) у зв’язку з кредитом  розміром 50 млн. євро першому в Україні вертикально-інтегрованому інноваційному парку UNIT.City. Кредит ЄІБ буде використаний для фінансування проекту «Інноваційний кампус для України» – передового технологічного кампусу в Києві. Позика буде використана для проектування, ремонту та будівництва нових індивідуально спроектованих приміщень та споруд у UNIT.City.

Проект «Інноваційний кампус для України» буде реалізований за підтримки InnovFin Science, спільної ініціативи Європейської комісії та ЄІБ, яка сприяє інвестиціям у сферу наукових досліджень та інновацій з боку державних та приватних організацій. Вказана ініціатива має на меті створення одного із найбільших у Центральній та Східній Європі центрів інновацій, який поєднуватиме в собі спеціалізовану інфраструктуру та сучасну екосистему для компаній у сфері ІТ та високих технологій.

Проект також спрямований на об’єднання стартапів та навчання у сфері ІТ, компаній зі сфери високих технологій та центрів досліджень та розробок, інкубаторів та акселераторів на площі 25 гектарів в межах міста. Окрім цього на кампусі розмістяться неприбуткова ІТ-академія та багатофункціональні офісні приміщення для компаній галузі технологій. Проект планується завершити до 2023 року.

Ігор Олехов, Керівник практики банківського та фінансового права у київському офісі CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, коментує: «Ми раді бути юридичним радником ЄІБ у зв’язку зі значною інвестицією у такий видатний ІТ-проект, який допоможе Україні, зокрема Києву, розвинути технологічно прогресивну екосистему для різного спектру компаній у сфері досліджень, розробок та ІТ – від стартапів до успішних компаній у галузі високих технологій. Ми продовжимо забезпечувати весь необхідний юридичний супровід ЄІБ для того, щоб привести цей проект до приголомшливого успіху».

До складу команди CMS, яка консультувала ЄІБ, увійшли Ігор Олехов (Партнер), Катерина Чечуліна (Радник) та Христина Корпан (Юрист) з практики банківського та фінансового права.

Офіційні постачальники послуг