Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Благодійний забіг DobroRun 2021 від Астерс та фонду “Таблеточки” зібрав понад 2 млн грн для допомоги онкохворим дітям

2944 учасників з 20 областей України та 7 країн світу взяли участь у благодійному забігу DobroRun 2021, який організувала юридична фірма Астерс у партнерстві з благодійним фондом "Таблеточки" для допомоги українським дітям, які борються з раком.

У 2021 р. DobroRun відбувся вдруге в історії у продовження успішного старту проекту у минулому році. Особливістю забігу є максимально інклюзивний формат: приєднатися до ініціативи можна було з будь-якого місця України та світу. 11 вересня 2021 р. організовані старти DobroRun 2021 відбулися у Києві, Одесі (за підтримки юридичної фірми Interlegal), Херсоні (за підтримки юридичної фірми "Жованник і Партнери"), Лондоні та Брюсселі.

У DobroRun 2021 взяли участь понад 100 корпоративних команд. Найбільші благодійні внески зробили команди компаній CRH, МХП, Ощадбанк, Kernel, Henkel, Ciklum, Techiia Holding, ПУМБ, Snapchat, Grammarly Kyiv, Teva Ukraine, БАНК СІЧ. Загальна сума благодійних внесків учасників DobroRun 2021 склала понад 2,2 млн грн. Усі ці кошти  перераховані на потреби підопічних фонду "Таблеточки" і будуть спрямовані на придбання життєво необхідних ліків для українських дітей, які борються з раком.

"У місії під назвою "робити добро" немає конкурентів, ми робимо спільну справу", – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. "Ми вдячні Асоціації правників України, а також колегам з Arzinger, Eterna Law, Everlegal, EY Ukraine, GOLAW, Interlegal, Kinstellar, LCF, Redcliffe Partners, TEFFI, АБ "Бобровська і партнери", Жованник і Партнери, ЮК Колегіум, Юридична Колегія, Юридичне бюро Сергєєвих, Юрлайн за те, що вони долучилися до підтримки підопічних фонду "Таблеточки". Окремо хочу подякувати інформаційним, організаційним партнерам та волонтерам, завдяки ентузіазму яких DobroRun успішно відбувся, а також всій команді Asters за активну підтримку та залученість".

"Фантастичні результати DobroRun 2021 вкотре доводять, що українці вміють об’єднуватися заради дітей та заради майбутнього, де жодна дитина не помирає від раку", – зазначає Світлана Пугач, директорка зі стратегічних партнерств благодійного фонду "Таблеточки". "Ми дуже вдячні нашому багаторічному партнеру – юридичній фірмі Астерс – за організацію DobroRun. Такі масштабні і яскраві проекти привертають увагу до важливої теми боротьби з дитячим раком і розвивають культуру благодійництва в Україні".

Організаційну підтримку DobroRun 2021 надала агенція Be—it Health & Social Impact. Партнерами проекту стали Американська торговельна палата в Україні, Асоціація правників України, Arley Sign, Байкери України - МотоОб'єднання, Decathlon, Добробут, Doc.ua, Європейська Бізнес Асоціація, Європейський інвестиційний банк, Hi Snack, Isida, KMRC, Моршинська, Нова Пошта, Pulse, ТОМ, Три Ведмеді.


Таблеточки — благодійний фонд, що з 2011 р. допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює в 4 напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога українським дитячим онковідділенням, лобіювання прав пацієнтів та професійний розвиток медичного персоналу. Щомісячно під опікою фонду перебувають 500 сімей та 21 онковідділення по всій Україні. За 10 років роботи фонду понад 5 000 онкохворих дітей отримали адресну допомогу.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України. Починаючи з 2015 року юристи Asters надають системну професійну підтримку благодійному фонду "Таблеточки" в ініціативах покращення законодавства у сфері дитячої онкології, захисту прав пацієнтів та розвитку благодійного сектору, а також безкоштовно забезпечують юридичну підтримку операційної діяльності фонду.

Офіційні постачальники послуг