Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Благодійний проект DobroRun від Астерс та фонду “Таблеточки” отримав спеціальну нагороду Конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності

Благодійний проект DobroRun, організований Астерс у партнерстві з благодійним фондом "Таблеточки", отримав спеціальну нагороду від Центру "Розвитку корпоративної соціальної відповідальності" на конференції "Бізнес, що змінює країну", що відбулася онлайн 22 грудня 2020 року.

Конференція стала фінальним етапом XI Конкурсу кейсів з КСВ, єдиної національної премії для відзначення проектів соціальної відповідальності компаній. Темою конкурсу є Глобальні Цілі сталого розвитку 2030 – ключові напрямки розвитку, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку. DobroRun отримав спеціальну нагороду за залучення українців до Цілі №3 – "Забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю". Ще одну спеціальну відзнаку отримала компанія Kyivstar, а загалом на конференції були представлені 40 проектів соціальної відповідальності провідних міжнародних та українських компаній, таких як ПриватБанк, Група Нафтогаз, Нова Пошта, МХП, Coca-Cola Ukraine, Carlsberg Ukraine,  ДТЕК, Nestlé, METRO Cash & Carry Ukraine та ін.

"КСВ проекти компаній стали особливо цінними цьогоріч, коли пандемія змусила бізнес переглянути свої стратегії та виділити основне – те, що сприяє досягненню локальних Цілей сталого розвитку в країні", зазначає  Марина Саприкіна, керівниця Центру "Розвитку КСВ". "На цьогорічній конференції "Бізнес, що змінює країну" були представлені десятки проектів, які створили значний вплив та змінили життя багатьох українців, і ми раді спеціально відзначити надзвичайно згуртовуючий та надихаючий проект  DobroRun".

"В Астерс ми завжди розглядали корпоративну соціальну відповідальність як важливу складову нашої місії", – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. "Представлені на конференції проекти доводять, що лідери українського бізнесу у повній мірі поділяють цю позицію. Ми вдячні  Центру "Розвитку КСВ" за активне просування принципів сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності в Україні".

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг