Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Бізнес-асоціації виступають проти розгляду законопроекту №5600 за скороченою процедурою та закликають повернути його на доопрацювання

Бізнес-асоціації виступають проти розгляду законопроекту №5600 за скороченою процедурою та закликають повернути його на доопрацювання

23 вересня Верховна Рада України планує розглянути законопроект №5600 щодо збалансування бюджетних надходжень. Він вносить зміни до Податкового кодексу України та шести інших законів. Попри його складність і комплексність та більше ніж 11.000 поправок, зареєстрованих до другого читання, Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики (Комітет) розглядав законопроект без належного обговорення та обмежив участь бізнес-спільноти.

Разом із тим, текст доопрацьованого законопроекту досі не було оприлюднено, а його розгляд на пленарному засіданні планується за скороченою процедурою.

Американська торговельна палата в Україні, Європейська Бізнес Асоціація та Спілка українських підприємців наголошують на неприйнятності такого підходу. Законопроект не враховує позицію бізнесу, ігнорує принципи стабільності й прогнозованості державної політики та матиме негативний вплив на сумлінних платників податків.

Бізнес-спільнота звертається до Офісу Президента України, керівництва Верховної Ради України та усіх народних депутатів стосовно недопущення розгляду Парламентом законопроекту №5600 за скороченою процедурою та наголошує на необхідності повернення його в Комітет для ґрунтовного доопрацювання із залученням представників бізнесу та експертного середовища.

Офіційні постачальники послуг