Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Big Data про карантин: Київстар запустив інтерактивну карту України

На спеціальній веб-сторінці Київстар #Простозалишайтесявдома відтепер можна спостерігати за тим, як абоненти Київстар користуються телекомунікаційними послугами та дотримуються правил самоізоляції.

«Зараз вся увага людей прикута до новин та даних про ситуацію в країні та світі. Ми сподіваємося, що наочна ілюстрація важливої та корисної інформації у вигляді інтерактивних графіків і карт, побудованих на основі даних big data, допоможе користувачам краще зрозуміти, що відбувається. - коментує Павло Даніман, директор з маркетингу, Київстар. Крім того, основні показники роботи мережі Київстар наочно показують, як ми справляємося з навантаженнями на мережу і продовжуємо забезпечувати всіх абонентів зв'язком, поки вони знаходяться вдома».

На веб-сторінці #Простозалішайтесявдома розміщені інтерактивні карти та аналітичні графіки, які показують, як в період карантину абоненти Київстар користуються мобільним зв'язком та мобільним інтернетом. Крім того, можна подивитися, як в кожній з областей України жителі і гості дотримуються правил самоізоляції, і які міста виявилися найбільш свідомими в цьому питанні. Методологія визначення індексу дотримання самоізоляції будується на основі аналітики зміни базових станцій телефонами групи абонентів Київстар і віддалення від зони переважного місця розташування на радіус більше 1000 м в рамках календарного дня, за який виконується розрахунок даних.

Графік користування сервісами мобільного оператора відображає, як змінилося споживання голосового зв'язку і мобільного інтернету в середньому в період карантину в порівнянні з докарантинним періодом.

Важливо відзначити, що графіки та діаграми автоматично побудовані на алгоритмах Big data Київстар, а саме неперсоналізованій та зашифрованій інформації, тобто це середньостатистичні зрізи поведінки не конкретних фізичних осіб, а деяких категорій або груп абонентів. Дані будуть оновлюватися відповідно до актуальністю інформації.

Раніше Київстар також повідомив, що виділяє 30 мільйонів гривень благодійної допомоги на боротьбу з COVID-19 в Україні. Компанія  спільно з  БФ «Твоя опора» закупить апарати штучної вентиляції легень, монітори, що відстежують стан тяжкохворих пацієнтів,  та засоби особистого захисту для українських медиків, які зараз знаходяться на передовій боротьби із вірусом. Про всі ініціативи Київстар можна дізнатись за посиланням: kyivstar.ua/uk/covid2019

Офіційні постачальники послуг