Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

BDO в Україні стала преміум-членом Німецько-Української промислово-торговельної палати (AHK Ukraine)

BDO в Україні стала преміум-членом Німецько-Української промислово-торговельної палати (AHK Ukraine)

Новий етап співпраці між українськими й німецькими бізнес-партнерами

Нині Україна й Німеччина співпрацюють у багатьох сферах, зокрема в енергетиці, аграрному секторі, інфраструктурі, охороні здоров’я, освіті, науці та культурі. За останні роки між двома країнами підписано низку домовленостей і угод про сприяння інвестиціям, торгівлі, технологічному переносу, екологічній безпеці й іншим питанням. Україна також отримує політичну та фінансову підтримку від Німеччини як у своїх реформах стосовно європейської інтеграції, так і в військовому напряму, а саме 16 лютого 2024 року було підписано Угоду про співробітництво в сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною й Федеративною Республікою Німеччина. Німеччина є надійним партнером для України.

AHK Ukraine є провідною організацією, яка сприяє розвитку економічних відносин між Україною та Німеччиною. Вступ BDO в Україні до AHK Ukraine відкриває нові можливості для співпраці й обміну досвідом між українськими і німецькими компаніями, які діють у різних галузях економіки. А можливість долучатися до роботи комітетів палати дозволить співробітникам компанії отримувати додаткову інформацію та підвищувати компетенції, і водночас ділитися знаннями з представниками інших індустрій.

“Ми раді приєднатися до спільноти AHK Ukraine і переконані, що це партнерство допоможе розширити наші можливості в інтеграції до міжнародної спільноти. Німеччина є дуже важливим партером України, і ми сподіваємося, що поєднавши зусилля з AHK Ukraine, ми зможемо надати нові можливості як для розвитку співпраці між українським і німецьким бізнесом, так і розширити потенціал компаній у зв’язку з виходом на інші ринки”, — зазначила Віра Савченко, CEO BDO в Україні.

Хочемо зазначити, що вже відбулися перші обговорення подальшої діяльності. Тож очікуйте багато корисного найближчим часом.


Про  AHK Ukraine

AHK Ukraine, відома також як Німецько-Українська промислово-торговельна палата, є частиною глобальної мережі німецьких зовнішньоторговельних палат (AHK), які налічують 140 офісів у 92 країнах світу. Організація, заснована у 2016 році, підтримує українські й німецькі компанії в розвитку міжнародного бізнесу і є важливою платформою для двостороннього економічного обміну. AHK Ukraine надає широкий спектр послуг, зокрема юридичні консультації, організацію заходів, пошук бізнес-партнерів, а також захищає інтереси своїх членів у діалозі з урядами й громадськістю. Окрім цього Палата пропонує сервіс Export Helpdesk для підтримки експорту товарів з України до Німеччини, консультує щодо умов Угоди про вільну торгівлю з ЄС, що дає значні переваги українським підприємствам у просуванні на закордонні ринки.

Про BDO в Україні

BDO в Україні — частина глобальної мережі BDO, яка спеціалізується на аудиті, бухгалтерському обліку й консалтингу. Компанія розробила низку інформаційних посібників для інвесторів, що спрямовані на підтримку інвестиційної діяльності в Україні. Серед них — загальний посібник для інвесторів (також німецькою мовою), посібник з електронних закупівель, а також посібник для організації бізнес-подорожей по Україні, які надають важливу інформацію та практичні поради для ефективної роботи на українському ринку.

Ми завжди відкриті до запитань і готові допомогти реалізувати плани вашого бізнесу. Звертайтесь до нас для подальшої консультації.

Офіційні постачальники послуг