Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

BDO в Україні на церемонії нагородження найкращих CFO 2023 року

BDO в Україні на церемонії нагородження найкращих CFO 2023 року

Президент BDO в Україні Алла Савченко взяла участь у благодійному вечорі, організованому CFO Club Ukraine, і нагородила переможця в одній з номінацій.

17 травня 2024 року в Києві, відбулася Премія нагородження переможців рейтингів 2023 року «ТОП-10 фінансових директорів» та «Народний рейтинг кращих фінансових директорів». Подія була організована CFO Club Ukraine — професійним співтовариством фінансових директорів, яке об’єднує членів з різних секторів економіки. Метою клубу є сприяння розвитку фінансової функції, підвищення кваліфікації та навичок фінансових директорів, а також створення платформи для обміну досвідом і знаннями.

Церемонія нагородження проходила у форматі благодійного вечора на підтримку спецпроєкту «Розвідка». Серед учасників заходу були співробітники компанії BDO в Україні, які взяли активну участь у програмі вечора, демонструючи підтримку важливим соціальним ініціативам.

Компанія BDO в Україні — член CFO Club Ukraine

Компанія BDO в Україні є членом CFO Club Ukraine та активно співпрацює з клубом для вирішення професійних завдань членів клубу, розширенням професійного досвіду та обміну знаннями.

Компанія брала участь у відборі найкращого фінансового директора України 2023 року і президент компанії Алла Савченко онлайн нагородила переможця в одній з номінацій. «Захід зібрав багатьох представників фінансової спільноти України, які мали змогу не тільки відзначити кращих у своїй галузі, а й зробити свій внесок у благодійну справу. Церемонія нагородження фінансових директорів 2023 року була наповнена особливою атмосферою завдяки благодійній меті заходу. Було приємно нагороджувати одного з найкращих CFO України. Благодійний вечір став джерелом натхнення та об’єднав нас у підтримці важливої соціальної ініціативи», — зазначила Алла Савченко.

Переможці рейтингів 2023 року

Рейтинги «ТОП-10 фінансових директорів» та «Народний рейтинг кращих фінансових директорів» є щорічними проєктами, які проводяться CFO Club Ukraine з метою визнання та підтримки професіоналізму та ефективності фінансових директорів. Рейтинги базуються на аналізі фінансових показників компаній, а також на експертній оцінці журі та голосуванні учасників клубу.

Компанія BDO в Україні вітає всіх переможців рейтингів та бажає їм подальших успіхів у своїй професійній діяльності. Якщо вам необхідна підтримка або консультація в питаннях ведення фінансового або бухгалтерського обліку на підприємстві, звертайтесь до фахівців нашої компанії.

Офіційні постачальники послуг