Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

«Avis Україна» передає цього року 120 автомобілів в лізинг компанії «Київстар»

«Avis Україна» передає цього року 120 автомобілів в лізинг компанії «Київстар»

10/12/2021

10 грудня компанія з прокату та лізингу авто «Avis Україна» передала у користування лідеру ринку послуг мобільного зв’язку та фіксованого інтернету - компанії «Київстар» чергову партію із 11 універсальних японських пікапів Mitsubishi L200 з додатковим обладнанням. Всього, до кінця року «Київстар» отримає від «Avis Україна» 120 авто в лізинг, з яких 100 автомобілів марок Mitsubishi та Peugeot уже передано з липня по грудень і ще 20 автомобілів «Київстар» отримує 21 грудня цього року.

«Київстар» оновив свій автопарк із моделей, які підходять під виконання різних завдань, серед обраних: 24 седана Peugeot 301 в різних версіях, 41 компактний фургон Peugeot Partner, 30 великих фургонів Peugeot Boxer та 25 пікапів Mitsubishi L 200.

Так, седани Peugeot 301 будуть використовуватися як щоденний транспорт для роз'їздів містами України, тому «Київстар» вибрав версії з автоматичною трансмісією та економічним турбодизелем. У свою чергу, фургони Peugeot Partner та Peugeot Boxer були додатково укомплектовані, фактично перетворившись на інженерно-ремонтні автомобілі. Дообладнання виконав офіційний дилер Peugeot - компанія «Автопассаж», яка, зокрема, поставила, підготувала та передала автомобілі марки Peugeot.

Автомобілі Mitsubishi L200 передає в «Київстар» офіційний дилер Mitsubishi - компанія «Автоград». Вони повністю обладнані для того, щоб фахівці національного мобільного оператора могли проїхати навіть до найвіддаленіших базових станцій. Пікапи оснащені системою повного приводу із примусовим блокуванням заднього диференціала, так пікапи зможуть вибратись із грязьових або снігових пасток. Їх посилено фірмовим додатковим обладнанням, встановлений оригінальний фаркоп та задні датчики паркування. «Автоград» уже поставив 14 таких пікапів і сьогодні передає представникам «Київстар» ще 11 таких Mitsubishi L200.

Послуга лізингу від «Avis Україна» передбачає фінансування усіх 120 автомобілів для «Київстар» зі зручними умовами виплат. До загальних платежів, які поділені на періоди, включені і ті витрати, які зазвичай доводиться оплачувати окремо – страхування, вартість регламентних ТО, постановка автомобіля на облік. Окрім цього, «Київстар» отримує від лізингової компанії і повний спектр сервісних послуг: реєстрацію, страхування авто, обслуговування автопарку на сертифікованих сервісних станціях, цілодобову технічну підтримку в дорозі. А ще, передбачений цілий ряд додаткових послуг: надання підмінного автомобіля, доставка автомобілів до офісу, надання та заміна сезонних шин.

«Avis Україна» співпрацює з телекомунікаційним оператором вже другий рік поспіль, торік компанія передала в «Київстар» 316 автомобілів, таких як Ford Ranger, Peugeot 301, Peugeot Rifter та Peugeot 308.

Послуги з лізингу авто «Avis Україна» надає вже 24 роки поспіль. В лізинговому парку Avis Україна на сьогодні близько 3 500 автомобілів, 200 корпоративних клієнтів, 5 регіональних представництв та мережа із 350 сервісних партнерів по всій Україні.

«Avis Україна» вдячна партнерам – імпортерам марок Mitsubishi та Peugeot в Україні та, особливо, офіційним дилерам: компаніям «Автопассаж» та «Автоград» за якісну, професійну та оперативну підготовку автомобілів.


Avis Україна – підрозділ міжнародного провайдера послуг з прокату та лізингу авто Avis, який має офіси у 185 країнах світу. В Україні компанія надає широкий спектр транспортних послуг під брендами Avis (з 1997 року) та Payless (з 2016 року) – від оренди на добу для фізичних осіб до формування цілих автопарків в лізинг для юридичних осіб і покликана забезпечити потребу в мобільності як в межах Україні, так і в будь-якій країні світу, де розташовані офіси Avis. Тел. 0 800 305 303, pr@avis.com.ua

Офіційні постачальники послуг