Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Avis Україна надала фургон Червоному Хресту України для допомоги у боротьбі з пандемією

Avis Україна надала фургон Червоному Хресту України для допомоги у боротьбі з пандемією

#biz4good

Компанія з прокату та лізингу автомобілів Avis Україна приєдналась до лав Друзів Червоного Хреста України, аби допомогти долати наслідки надзвичайних ситуацій та підтримувати медичні установи і медперсонал, які продовжують боротися з пандемією COVID-19 на території України. Компанія надала Товариству Червоного Хреста України білий фургон Renault Dokker у користування на два роки, з можливістю продовженням його експлуатації.

Окрім цього, Avis Україна безоплатно надаватиме пакет сервісного обслуговування автомобіля, яке передбачає регулярне страхування авто, водія і пасажирів, проведення всіх планових ТО, сезонну заміну та зберігання шин і цілодобове надання технічної допомоги в дорозі завдяки гарячій лінії.

«Для Avis Україна за честь стати транспортними партнерами Товариства Червоного  Хреста України. Ми з великою  повагою ставимося до діяльності цієї організації і розуміємо важливість місії, яку виконує в Україні найбільша гуманітарна мережа у світі. Особливо зараз, коли одужання багатьох людей від коронавірусної інфекції  може залежати, в тому числі, від того, наскільки швидко і мобільно відреагують ті, хто можуть допомогти. Я радий, що через Товариство Червоного Хреста України наша компанія також може бути там, де найбільше потрібна наша транспортна допомога. Сподіваюсь, що автомобіль, який ми передаємо, допоможе більш мобільно і ефективно виконувати гуманітарну місію організації і бути ще швидше там, де люди чекають на допомогу», - зазначив Хайм Капельніков, Директор Avis Україна.  

Червоний Хрест України висловлює щиру подяку за підтримку у реалізації гуманітарної місії.

«Для Червоного Хреста України дуже важлива наявність транспорту під час пандемії та надзвичайних ситуацій, оскільки вчасно надана перша допомога, зокрема, нашими волонтерами загонів швидкого реагування, може врятувати життя, а доставка гуманітарних наборів - вирішити основні гуманітарні проблеми тих, хто опинився у складних життєвих ситуаціях. Дякуючи нашим партнерам, компанії Аvis Україна, тепер ми маємо можливість робити більше добрих справ допомагаючи тим, хто найбільше цього потребує, навіть у найвіддаленіших населених пунктах», - зазначив в.о. Президента Товариства Червоного Хреста України Микола Поліщук.

Інформаційний відділ НК ТЧХУ:

Контактна особа: Леся Олійник

тел.: (044) 234-65-98; +38 063 993 5710

e-mail: info@redcross.org.ua

сайт: https://redcross.org.ua/

facebook.com/RedCrossUkraine

________________________________________________________________________________________________

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) – найбільша гуманітарна організація в Україні, що вже 102 роки спрямовує своє зусилля на захист життя, здоров'я та гідності людей. ТЧХУ є одним із 192 національних товариств Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. В Червоному Хресті України 24 обласних та 283 районних організацій, в яких близько 3000 волонтерів.

Avis Україна – підрозділ міжнародного провайдера послуг з прокату та лізингу авто Avis, який має офіси у 185 країнах світу. В Україні компанія надає широкий спектр транспортних послуг під брендами Avis (з 1997 року) та Payless (з 2016 року) – від оренди на добу для фізичних осіб до формування цілих автопарків в лізинг для юридичних осіб і покликана забезпечити потребу в мобільності як в межах Україні, так і в будь-якій країні світу, де розташовані офіси Avis.

Офіційні постачальники послуг