Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

AVELLUM підтверджує високі позиції у рейтингу The Legal 500 – 2021

Рейтинг The Legal 500 – 2021 рекомендує AVELLUM у 12 практиках та відзначає 16 юристів нашої фірми, у тому числі всіх партнерів та радників.

7 практик AVELLUM посіли місце у Tier 1 – найвищій групі рейтингу. Цього року практика кримінального права вперше увійшла до рейтингу.

Tier 1: Банківське і фінансове право та ринки капіталу, комерційне, корпоративне право та M&A, антимонопольне право, приватні клієнти, нерухомість, трудове та податкове право

Tier 2: Вирішення спорів, енергетичне право та міжнародна торгівля

Tier 3: Iнтелектуальна власність та кримінальнe право

Рейтинг The Legal 500 більше 10 років відзначає AVELLUM. Це визнання підтверджує незмінно високі стандарти якості AVELLUM та елітний рівень юридичних завдань, які ми виконуємо.

Всі 6 партнерів AVELLUM увійшли до списку провідних юристів України або отримали найвищі рекомендації у своїх галузях правa.

The Legal 500 Hall of Fame (Зал слави The Legal 500): Гліб Бондар та Микола Стеценко у практиках банківського і фінансового права та ринків капіталу та комерційного, корпоративного права та M&A відповідно.

Leading individuals (Провідні юристи):

 • Костянтин Лікарчук: вирішення спорів
 • Вадим Медведєв: вирішення спорів та податкове право
 • Юрій Нечаєв: комерційне, корпоративне право та M&A
 • Микола Стеценко: антимонопольне право та практика приватних клієнтів
 • Радник Микита Нота впевнено увійшов до списку Leading individuals у сфері антимонопольного права, де він оминув всі попередні рівні рейтингу

Ми пишаємося тим, що 5 юристів AVELLUM увійшли до списку Next generation partners (“Партнери нового покоління”):

 • Партнери Максим Максименко, практика нерухомості, і Вадим Медведєв, практика приватних клієнтів, а також радник Микита Нота, практика вирішення спорів, впевнено тримають позиції у престижному списку
 • Вперше піднялись на цю сходинку радники Антон Полікарпов, практика інтелектуальної власності, та Андрій Романчук, практика комерційного, корпоративного права та M&A

Ще 5 юристів AVELLUM рекомендовані як Rising stars (“Нові зірки”) за досягнення у своїх практиках:

 • Людмила Волкова, радник: вирішення спорів, кримінальне право
 • Антон Задериголова, старший юрист, податкове право
 • Олег Країнський, юрист: банківське і фінансове право та ринки капіталу
 • Ярослав Медведєв, радник: антимонопольне право
 • Андрій Фортуненко, радник, вирішення спорів

The Legal 500 – одне з найпрестижніших юридичних видань у світі, яке визначає провідні юридичні фірми у понад 150 юрисдикціях протягом 33 років. Дослідження The Legal 500 базується на відгуках понад 300 000 клієнтів в усьому світі, анкетах, наданих юридичними фірмами, та інтерв’ю, проведених з провідними практикуючими юристами, а також на інформації, яку готує команда дослідників.

Офіційні постачальники послуг