Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

AVELLUM підтверджує високі позиції у рейтингу Legal 500 – 2024

Рейтинг The Legal 500 – 2024 рекомендує AVELLUM у 12 практиках та відзначає всіх 10 партнерів нашої фірми.

8 практик AVELLUM посіли місце у Tier 1 – найвищій групі рейтингу.

Tier 1: Банківське і фінансове право та ринки капіталу; комерційне, корпоративне право та M&A; антимонопольне право; вирішення спорів; трудове право; приватні клієнти; нерухомість та інфраструктура; та податкове право.

Tier 2: Енергетика та природні ресурси; інтелектуальна власність; міжнародна торгівля; та кримінальне право.

Рейтинг The Legal 500 уже майже 15 років відзначає AVELLUM, що свідчить про високий стандарт послуг та юридичних завдань, які ми вирішуємо.

Усі 10 партнерів AVELLUM увійшли до списку провідних юристів України або отримали найвищі рекомендації у своїх галузях правa.

The Legal 500 Hall of Fame (Зал слави The Legal 500):

Leading individuals (Провідні юристи):

Упевнено тримають позиції у престижному списку Next generation partners (“Партнери нового покоління”):

Двоє юристів AVELLUM рекомендовані як як Rising stars (“Нові зірки”) за досягнення у своїх практиках:

“Ми раді отримати цьогорічне визнання The Legal 500. Воно засвідчує довіру наших клієнтів та визнання виняткових якостей наших юристів. AVELLUM пропонує професіоналізм, експертизу, засновану на досвіді, та пошук рішень. Ці якості дозволяють нашій багатопрофільній команді досягати найкращих результатів для клієнтів та утримують AVELLUM серед найпотужніших юридичних фірм України,” – коментує керуючий партнер Микола Стеценко.

Рейтинг The Legal 500 визначає провідні юридичні фірми у понад 150 юрисдикціях протягом 35 років. Дослідження The Legal 500 базується на відгуках понад 300 000 клієнтів в усьому світі, анкетах, наданих юридичними фірмами, та інтерв’ю, проведених з провідними практикуючими юристами, а також на інформації, яку готує команда дослідників.

Офіційні постачальники послуг