Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

AVELLUM консультувала ЄБРР щодо фінансування Київського метрополітену на суму в 50 млн євро для закупівлі нових вагонів метро

AVELLUM виступила юридичним радником з питань українського права Європейського банку реконструкції та розвитку (“ЄБРР”) у зв’язку з наданням кредиту на загальну суму до 50 млн євро Комунальному підприємству “Київський метрополітен” під гарантію Київської міської ради.

Надходження від кредиту ЄБРР будуть використані для фінансування закупівлі 50-ти нових вагонів метро, а також пов’язаних послуг та обладнання. Пасажири зможуть користуватись новими вагонами на одній із ліній Київського метрополітену. Очікується, що таке оновлення рухомого складу метро стимулює більшу кількість людей використовувати сучасний та зручний публічний транспорт замість приватних автомобілів, що дозволить зменшити затори в Києві.

ЄБРР залишається найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні, що надав фінансування на загальну суму більш ніж 14,5 млрд євро для понад 488 проєктів. Кредит Київському метрополітену є частиною Програми підтримки життєво важливої інфраструктури. ЄБРР запустив цю програму для подолання негативних економічних наслідків пандемії коронавірусу шляхом фінансування важливих інфраструктурних об’єктів.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Олега Країнського, Анастасії Жебель та Мар’яни Веремчук.

Офіційні постачальники послуг