Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

AVELLUM консультувала Міністерство фінансів України щодо фінансування на суму 116 млн євро для придбання патрульних катерів для Державної прикордонної служби України

AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України з питань українського права у зв’язку з двома кредитними договорами на загальну суму 116 млн євро, що разом становлять офіційну фінансову підтримку Франції Україні, спрямовану на посилення морської безпеки та охорони України.

Офіційна фінансова підтримка надається відповідно до міжурядової угоди між Урядами України та Франції і складається з:

  • казначейської позики, наданої казначейством Франції у розмірі 40 млн євро; та
  • банківської позики, організованої банком Crédit Agricole Corporate & Investment Bank у розмірі 76 млн євро та гарантованої Експортно-кредитним агентством Франції (BPI AE).

Надходження від обох позик будуть використані для фінансування поставки 20 суден виробництва французької суднобудівельної компанії OCEA S.A. Передбачається, що кожне п’яте з цих суден буде побудоване на суднобудівельному заводі в Україні. Таким чином, проєкт не лише дозволить посилити національну оборону, але й сприятиме розвитку суднобудівництва в Україні.

Команду AVELLUM, яка працювала над цим проєктом, очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Олега Країнського, Мар’яни Веремчук та Ярослава Павлюка.

Офіційні постачальники послуг