Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

AVELLUM консультувала мажоритарних акціонерів “Добробут” у зв’язку з викупом акцій “Добробут” у Horizon Capital

AVELLUM виступила юридичним радником мажоритарних акціонерів клініки “Добробут” — Олега Калашнікова, основного акціонера та генерального директора “Добробуту”, та компанії Concorde Capital — у зв’язку з придбанням міноритарного пакету акцій “Добробут” у фонду Horizon Capital.

AVELLUM надавала юридичні консультації щодо підготовки і узгодження трансакційної документації, а також координувала процес завершення усієї трансакції. Варто відзначити, що у 2018-2019 роках команда AVELLUM виступила юридичним радником у зв’язку з відчуженням акцій на користь фонду Horizon Capital.

“Добробут” – це провідний приватний постачальник медичних послуг в Україні, що має мережу поліклінік та спеціалізованих медичних центрів у Києві та Київській області та надає високоякісні послуги пацієнтам України. Як один із найбільш інноваційних гравців у галузі охорони здоров’я, “Добробут” постійно інвестує у діджиталізацію бізнес-процесів, включно з мобільною платформою, що дозволяє пацієнтам планувати та оплачувати свої візити до лікарів у режимі онлайн.

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні, яка управляє чотирма фондами прямих інвестицій (більше 40 інституційних інвесторів), при цьому сукупний капітал інвесторів фондів перевищує 350 млрд дол. США. Компанія має під управлінням активи на суму понад 850 млрд дол. США та більш ніж 25-річний інвестиційний досвід у регіоні. Horizon Capital є активним інвестором та підтримує підприємців-візіонерів, які трансформують бізнес-середовище в Україні та регіоні.

Команду AVELLUM очолив старший юрист Антон Архипов за підтримки юриста Андрія Корнути під загальним керівництвом партнера Юрія Нечаєва.

Офіційні постачальники послуг