Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

AVELLUM консультувала ДТЕК щодо боргової реструктуризації на суму 2 млрд дол. США

AVELLUM виступила юридичним радником Групи ДТЕК з питань українського права у зв’язку з реструктуризацією боргу за двома взаємосумісними схемами реструктуризації для компаній DTEK Energy B.V. та DTEK Finance PLC за англійським правом.

Відповідно до умов реструктуризації, затвердженими Високим судом правосуддя Англії та Уельсу, частина поточного боргу за облігаціями компанії DTEK Energy B.V. була конвертована в облігації компанії DTEK Oil & Gas B.V. на суму 425 млн дол. США зі ставкою 6,75% річних та з погашенням 31 грудня 2026 року. Решту боргу (основна частина боргу перед банком та боргу перед держателями облігацій за вирахуванням суми облігацій, випущених компанією DTEK Oil & Gas B.V.) було конвертовано у нові облігації компанії DTEK Energy B.V. на суму 1,65 млрд дол. США зі ставкою 7% річних та з погашенням 31 грудня 2027 року.

Це одна з найбільших боргових реструктуризацій у приватному секторі в Україні на сьогодні, загальна сума нових облігацій якої становить приблизно 2 млрд дол. США.

Група ДТЕК є найбільшою приватною вертикально інтегрованою енергетичною компанією в Україні, до складу якої входять ефективні підприємства, які добувають та готують вугілля, а також здійснюють свою діяльність на ринках з вироблення та постачання електроенергії.

Команду AVELLUM, яка працювала над цією реструктуризацією, очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки старшої юристки Анастасії Воронової та юристки Анни Михальової.

Офіційні постачальники послуг