Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

AVELLUM консультувала у зв’язку із придбанням компанії Vodafone Україна та випуском єврооблігацій

AVELLUM виступила юридичним радником з питань українського права:

  • J.P. Morgan Securities Plc та Raiffeisen Bank International AG як організаторів проміжного фінансування на суму 464 млн. дол. США, наданого для придбання компанією Bakcell ПрАТ “ВФ Україна” (“Vodafone Україна”), структура якого включала продаж компанією МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto Holding S.a.r.l. 100% частки у нідерландській компанії Preludium B.V., яка є єдиним акціонером Vodafone Україна; та
  • JP Morgan Securities Plc, Raiffeisen Bank International, Dragon Capital та ICBC Standard Bank як спільних лід-менеджерів під час випуску облігацій участі у кредиті компанією Vodafone Україна на суму 500 млн дол. США з дохідністю 6,2% та з погашенням через п’ять років. Очікується, що надходження від випуску будуть направлені, зокрема, на погашення проміжного кредиту.

Ми пишаємося тим, що долучилися до успішної реалізації обох стадій цієї знакової угоди, яка свідчить про те, що привабливість українського ринку нарешті переважає ризики. Про це свідчить як успішне придбання Vodafone Україна, так і досягнення компанією найнижчої ставки у дол. США для єврооблігацій українського корпоративного емітента”, – відзначає старший партнер Гліб Бондар.

ВаkсеІІ – це оператор мобільного зв’язку і провідний мобільний інтернет-провайдер в Азербайджані. Компанія входить до складу міжнародної групи компаній NEQSOL Holding.

Vodafone Україна – це провідний український мобільний оператор, який надає широкий спектр послуг, включаючи передачу даних за технологіями 3G та 4G, мобільний голосовий зв’язок, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і мобільне телебачення. В Україні мережа Vodafone Україна обслуговує приблизно 20 млн абонентів.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки старших юристів Тетяни Михайленко і Анастасії Воронової і юристів Олега Країнського, Анни Михальової та Мар’яни Веремчук. Партнер Вадим Медведєв, старший юрист Антон Задериголова і юрист Єлизавета Кравцова консультували з питань податкового права, пов’язаних із трансакцією.

Офіційні постачальники послуг