Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

AVELLUM консультувала Nemiroff щодо успішної приватизації першого об’єкту Укрспирту

AVELLUM виступила юридичним радником ТОВ “ЛВН Лімітед”, яка входить в групу Nemiroff (“Nemiroff”), щодо отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію у зв’язку з приватизацією частини активів Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт”.

Це рішення стало першим дозволом на концентрацію в рамках процесу приватизації об’єктів спиртової галузі. Приватизація відбулася в рамках затвердженої Кабінетом міністрів України програми реформування та розвитку спиртової галузі на 2020-2023 роки.

Микола Стеценко, керуючий партнер AVELLUM, зазначив: “Це знакова трансакція для галузі в цілому та перша успішна приватизація в рамках демонополізації спиртової галузі та приватизації інших об’єктів “Укрспирту”. Команда AVELLUM на чолі з Микитою Нотою стала “першопрохідцем”, працюючи над цією угодою, яка закінчила еру державної монополії у сфері виробництва спирту. У результаті Nemiroff стала власником першого приватного спиртзаводу в Україні”.

З придбанням спиртзаводу в пріоритетах Nemiroff буде поступове впровадження сучасних технологій на виробництві для підвищення ефективності та вдосконалення якості спирту. Ми впевнені, що у виграші залишаться всі учасники – як компанія і споживачі, що отримають більш якісну продукцію, так і держава, що матиме додаткові надходження податків до бюджету”, - зазначив CEO Nemiroff, Юрій Сорочинський.

Група Nemiroff є міжнародним виробником алкогольних напоїв українського походження, який було засновано у 1992 році. Продукція Nemiroff продається у понад 80 країнах світу та займає приблизно 40% експортованих з України горілчаних напоїв.

Команду AVELLUM очолив радник Микита Нота за значної підтримки старшого юриста Антона Архипова та юристів Валерії Лепської та Єлизавети Кашиної під загальним керівництвом керуючого партнера Миколи Стеценка.

Офіційні постачальники послуг