Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Asters здобула перемогу для ПриватБанку у Великій Палаті Верховного Суду, яка поставила крапку у спробах колишніх власників повернути акції банку

Asters успішно захистила інтереси ПриватБанку у Верховному Суді, який 15 лютого 2023 року ухвалив остаточне рішення щодо неможливості повернення націоналізованого у 2016 році банку його колишнім власникам.

Верховний Суд вперше застосував норми закону України № 590-ІХ, ухваленого з метою усунення прогалин в законодавстві, які раніше дозволяли судам реанімувати банки, виведені з ринку через неплатоспроможність. Закон забороняє повернення акцій виведених з ринку банків їх колишнім власникам.

Перемога у цій справі стане підставою для закриття ще багатьох подібних проваджень за позовами, які ініціювали колишні власники ПриватБанку та пов'язані з ними особи, намагаючись роками оскаржити законність процесу націоналізації.

Над справою працювала команда адвокатів судової практики Asters у складі співкеруючого партнера Олексія Дідковського, партнера Андрія Пожидаєва, старших юристів Олексія Ананійчука, Віри Бауліної та Віктора Тарасенкова.


ПриватБанк — це найбільший банк в Україні за кількістю клієнтів, вартістю активів, розміром кредитного портфеля та сплаченими до державного бюджету податками.

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Chambers Europe 2022 відзначає 21 юриста Asters — найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг