Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Asters захистила інтереси Home Box Office у спорі щодо телесеріалу “Чорнобиль”

Asters успішно захистила інтереси американської багатонаціональної медіа та розважальної компанії Home Box Office у судовому спорі щодо виробництва та розповсюдження на території України відзначеного нагородами телевізійного серіалу "Чорнобиль".

Позивач домагався видалення частини сцен з серіалу "Чорнобиль" та встановлення заборони Home Box Office та іншим відповідачам на розповсюдження серіалу на території України.

Суд не знайшов доказів порушеного права позивача, порушень з боку виробників серіалу та відмовив в задоволенні позову.

Над справою працювали команди судової практики та практики інтелектуальної власності Asters у складі партнерів Юлії Семеній, Андрія Пожидаєва та старших юристів Віктора Тарасенкова й Олени Кожокар.


Home Box Office, Inc. (HBO) — американська багатонаціональна медіа та розважальна компанія, що працює як підрозділ Warner Bros. Discovery.

Asters —  найбільша українська юридична фірма повного циклу з офісами в Києві, Брюсселі, Лондоні та Вашингтоні. Фірма має доступ до понад 125 юрисдикцій через розвинену мережу партнерських юридичних фірм. Asters та її юристи постійно отримують визнання провідних міжнародних рейтингів, зокрема Chambers & Partners, The Legal 500 EMEA, IFLR1000, GAR1000, GCR100, The Lawyer, Best Lawyers, Who’s Who Legal.

Офіційні постачальники послуг