Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс захистила інтереси АТ КБ “ПриватБанк” у Верховному Суді у справі за позовом О. Дубілета про захист честі, гідності і ділової репутації

Юридична фірма "Астерс" успішно захистила інтереси АТ КБ "ПриватБанк", найбільшого за розмірами активів банку в Україні, у Касаційному цивільному суді у складі Верховного Суду в спорі з колишнім головою правління банку О. Дубілетом щодо захисту честі, гідності і ділової репутації.

На основі підготовленої адвокатами Астерс правової позиції 27 травня 2020 року колегія суддів Верховного Суду прийняла постанову, якою повністю задовольнила касаційну скаргу ПриватБанку та скасувала рішення судів попередніх інстанцій, ухвалених на користь О. Дубілета. Це перша перемога націоналізованого ПриватБанку у Верховному Суді у справах із захисту честі, гідності та ділової репутації.

Над проектом працювала команда адвокатів судової практики Астерс у складі партнера Андрія Пожидаєва, радника Олега Лазовського та юриста Наталії Мисник.

"Юридична фірма "Астерс" забезпечує представництво інтересів АТ КБ "ПриватБанк" у найбільш складних судових справах, пов'язаних із позовами колишніх власників та топ-менеджерів, які керували банком до націоналізації. Завдяки висококваліфікованій підтримці юристів Астерс команда банку досягає позитивного для нашого банку результату у судових справах як в Україні, так і закордоном”, - зазначила Галина Пахачук, заступник голови правління АТ КБ "ПриватБанк".

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг