Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс захистила інтереси АТ КБ “Приватбанк” у Верховному Суді у спорі на загальну суму понад 7,5 млрд гривень

Астерс успішно захистила інтереси АТ КБ "ПриватБанк", найбільшого за розмірами активів банку в Україні, в Касаційному господарському суді в складі Верховного Суду в спорі про правомірність нарахування кредитором крім відсотків за користування кредитом також додаткових сум винагороди, а також погашення таких сум винагороди за рахунок іпотечного майна (ГК "Буковель") на суму понад 7,5 млрд грн.

На підставі підготовленої юристами Астерс правової позиції колегія суддів Об'єднаної палати Касаційного господарського суду Верховного Суду в справі №910/12787/17 прийняла постанову, якою повністю задовольнила касаційну скаргу ПриватБанку і скасувала рішення суду апеляційної інстанції про задоволення позову.

Над проектом працювала команда судової практики Астерс у складі партнера Андрія Пожидаєва і старшого юриста Олексія Ананійчука.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг