Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс визнана однією з найкращих у світі юридичних фірм з міжнародного арбітражу за версією GAR 100 2020

Два фахівці Астерс з міжнародного арбітражу відзначаються цим дослідженням 12-ий рік поспіль.

Астерс увійшла до переліку найкращих юридичних фірм світу в сфері міжнародного арбітражу відповідно до нещодавно опублікованого рейтингу Global Arbitration Review – The GAR 100 (13th Edition), одного з найбільш авторитетних глобальних незалежних досліджень кращих юридичних фірм, що спеціалізуються на міжнародному арбітражі.

GAR 100 рекомендує співкеруючих партнерів Астерс Олексія Дідковського та Сергія Свирибу, співкерівника практики, партнера Маркіяна Ключковського і партнерів Світлану Чепурну та Ярослава Петрова. Сергій Свириба та Маркіян Ключковський відзначаються цим дослідженням серед провідних у світі спеціалістів з міжнародного арбітражу дванадцятий рік поспіль.

Відповідно до зібраних командою аналітиків GAR 100 відгуків клієнтів "юристи практики міжнародного арбітражу Астерс володіють відмінними навичками, є дуже досвідченими і злагоджено співпрацюють з іноземними юридичними радниками". "Не було жодного випадку, коли несподівано з'являлася проблема, до якої юристи Астерс були б не готові", – зазначають клієнти.

GAR 100 – це авторитетний міжнародний довідник, який відзначає найкращі юридичні фірми світу, що спеціалізуються у галузі міжнародного арбітражу. Основними критеріями для включення до рейтингу GAR 100 є репутація фірми, важливі проекти та значний досвід роботи.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг