Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс виступає консультантом Міжнародної фінансової корпорації щодо фінансування “Укргазбанку” на суму 30 млн євро з можливістю конвертувати кредит у частку в капіталі

Астерс виступила юридичним радником з питань українського права Міжнародної фінансової корпорації (МФК), підрозділу Групи Світового банку, у зв'язку з наданням кредиту на суму 30 млн. євро "Укргазбанку" з метою збільшення фінансування проектів у сфері сталої енергетики та енергоефективності, включно з проектами малих та середніх підприємств.

МФК підтримує Укргазбанк, четвертий найбільший банк України за розміром активів, на його шляху до того, щоб стати першим приватизованим великим державним банком в Україні. Новий кредит МФК створить умови для трансформації банку, оскільки МФК матиме можливість конвертувати кредит у частку в капіталі.

Консультативна робота, яку МФК здійснювала з 2016 року в партнерстві з Федеральним міністерством фінансів Австрії та Міністерством економічних питань та кліматичної політики Нідерландів, допомогла Укргазбанку стати першим банком з кліматичного фінансування в Україні. МФК продовжить співпрацю з Укргазбанком над розвитком нових ринків для "зеленого" фінансування в Україні. Кредит МФК підтримає надання коштів на модернізацію українського бізнесу, яка допоможе скоротити енерговитрати та зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

Партнерство МФК з Укргазбанком також є частиною роботи в напрямку залучення приватних інвестицій у фінансовий сектор України та стимулювання економічного зростання країни.

Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби. Команда юристів практики антимонопольного прав, яка працювала над цим проектом, складалася з партнера Ігоря Свечкаря, радника Сергія Глущенка та юриста Олени Гадомської.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Більш детальна інформація про МФК доступна на сайті www.ifc.org

Офіційні постачальники послуг